מבצעים ודילים לבוני אתרים, גרפיקאים ובעלי עסקים קטנים – נובמבר 2016

אינקידילז:

אתר ההנחות והמבצעים לגרפיקאים Inky Deals מציע קולקציית כריסטמס לאלו מכם שפועלים בזירה הבינלאומית. הקולקציה מכילה מעל 200 עיצובים ביניהם אייקונים, רקעים ופטרנים, כולם ברוח החג. 35$ לכל החבילה. לחצו כאן.

עוד מציעים באתר חבילה של 50 פילטרים לפוטושופ, ביניהם ניתן למצוא פילטרים אומנותיים, פילטרים לפורטרטים, פילטרים בסגנון וינטג׳ ועוד. 18$ לכל החבילה, לחצו כאן.

הצעה מעניינת נוספת נקראת ״מגה גרפיק באנדל״ שכוללת 5 חבילות של 450 אילוסטרציות בכל אחת! בנוסף, מגוון וקטורים לאילוסטרייטור ועוד 160 חבילות של וקטורים. זה לא הכל – בחבילה תמצאו 5 חבילות נוספות של 500 איורים בכל אחת וגם 29 פונטים באנגלית, ולקינוח – 35 מוק-אפים. מלא מלא מלא פריטים במחיר של 49$ בלבד או 79$ לחבילה המורחבת. פרטים מלאים כאן.

תבניות וורדפרס:

אתר התבניות Themify מציע מבצע של 53 תבניות פרימיום + 32 תוספים לוורדפרס במחיר של 39$ בלבד. התנסתי בתבניות של Themify לפני מספר שנים ונהנתי לעבוד איתן. התבניות מתאימות לאתרים לועזיים, לעברית יש לעשות התאמות. לחצו כאן.

התבניות של חברת Elegant Themes ביניהן תבנית Divi הפופולרית, מוצעות ב-20% הנחה. מומלץ להירשם לניוזלטר שלהם, יש להם כתבות מצויינות בנושאי וורדפרס. לחצו כאן.

תמונות:

אתר  Big Stock Photo מציע 30% הנחה על כל החבילות. לחצו כאן.

50$  לחבילה לכל החיים באתר Stock Graphic. לחצו כאן.

קורסים אונליין:

מגוון הקורסים של אתר Skillwise מוצעים ב-20% הנחה בהכנסת הקוד EARLYBF20. לחצו כאן.

אחסון ובניית אתרים:

חברת Ipage מציעה חבילת אחסון של 1.99$ לחודש (במקום 11.95$). לחצו כאן.

חברת רישום הדומיינים 1&1 מציעה דומיין .com ב-0.99$ בלבד, לנרשמים ל-3 שנים מראש. לחצו כאן.

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

כתיבת תגובה

סגירת תפריט