9 סוגי עסקים
שאפשר לבנות ולתפעל מהבית

ספר אלקטרוני המסקר סוגי עסקים אינטרנטיים שיכולים להוות מקור להכנסה נוספת/עיקרית

דוגמאות לעסקים אונליין

“הכנסה פאסיבית!”, “שעתיים השקעה ביום!” “בלי בוס על הראש!”. “חופשה בלתי מוגבלת!” “שפע זמן פנוי למשפחה ולחברים!”.

…מוכר לך?

אני בטוחה שנתקלת לא פעם בפרסומות המבטיחות עסק אינטרנטי חלומי שיאפשר לך את כל הדברים האלה. קורסים בהם יחשפו בפניך את ״הסודות הגדולים שכולם מסתירים״, את ״השיטה המהירה שעובדת ב-100% ליצירת הכנסה פסיבית מהירה״.

אז רגע לפני שמחליטים להשקיע סכום נכבד ביותר על קורס שילמד אותך את השיטה לחיים ללא דאגות, אני מרגישה מחוייבת להחזיר אותך לקרקע המציאות ולהגיד ש…

...זה לא עובד ככה.

אבל זה לא אומר שזה לגמרי בלתי אפשרי. הכנסה פסיבית היא דבר שאפשר להשיג, וגם עסק אינטרנטי שניתן לתפעל מכל מקום בעולם הוא ממש לא חלום אוטופי.

אבל!

מדובר בעסק לכל דבר. עסק שדורש השקעה רבה בזמן, לעתים גם בכסף, הבנה בתחום, קריאת הרבה חומר רקע לפני שמתחילים לצלול לעבודה, משמעת עצמית נוקשה, סבלנות ובעיקר – התמדה. בניית עסק ביתי הוא תהליך שלעולם לא נגמר, ואם משקיעים בו כמו שצריך – גם רואים תוצאות. וכשהתוצאות מגיעות, זה הדבר הכי מספק בעולם.

הספר האלקטרוני הבא סוקר 9 סוגים של עסקים אינטרנטיים שניתן לפתח ולתפעל מהבית, בתור הכנסה נוספת או בבוא היום גם כהכנסה עיקרית. 

אני מזמינה אותך להוריד את הספר החינמי ולקרוא על קצה המזלג על עסקים אלה, להבין כיצד הם פועלים ולהחליט אילו מהם מתאימים לך.

מה בספר?

הסבר על כל סוג עסק ומה כוללת העבודה בו

היתרונות של כל אחד מהעסקים

האתגרים שיעמדו בפניך בבואך להקים ולנהל כל אחד מהעסקים

הפניה למקורות ללמידה נוספת אודות כל סוג עסק

קופונים לקראת היציאה לדרך

סוגי העסקים הנסקרים בספר

נשמע מעניין? לאן לשלוח את הספר?

ממלאים שם, כתובת אימייל שאליה רוצים שקובץ ה-PDF של הספר יישלח, לוחצים על שליחה ומיד לאחר מכן אפשר להתחיל לקרוא.

היי, אני מאיה.

את הספר ״9 סוגי עסקים שאפשר לבנות ותפעל מהבית״ יצרתי מתוך ידיעה שישנם הרבה אנשים המחפשים דרכים ליצירת הכנסה נוספת או הכנסה שתחליף את עבודתם כשכירים. לפני כחמש שנים יצאתי לעצמאות ופתחתי את אתר ״מקום ברשת״ – מרכז למידה אונליין לבניית נכסים דיגיטליים. את כל סוגי העסקים המוזכרים בספר אני מכירה כבר מספר שנים, עוקבת אחר ההתפתחויות בהם ובחלקם אף התנסתי. כיום, אני עובדת מהבית ונהנית מהכנסת צד פסיבית דרך האינטרנט בזכות תפעול של עסק המאגד בתוכו סוגים שונים של מקורות הכנסה המוזכרים בספר. מטרת הספר היא להציג בפניך את האפשרויות על קצה המזלג ולהפנות אותך למקורות למידה מעמיקה יותר. לאורך כל הדרך חשוב לי להזכיר: עסק אינטרנטי הוא עסק לכל דבר ורמת הרצינות וההשקעה שלך בו תשפיע ישירות על מהירות וגודל ההצלחה.

כל הזכויות שמורות למקום ברשת. אין לשנות, לשכתב, להוסיף, להעתיק, לצלם, לפרסם, להציג בפומבי, להפיץ, למסור לצד שלישי או לעשות כל שימוש אחר, מסחרי או לא מסחרי, בכל חלק מן האתר בלא קבלת הסכמתם המפורשת של בעלי הזכויות בתכנים ו/או בקבצים, לפי העניין בכתב ומראש

דילוג לתוכן