ארגז הכלים של מקום ברשת

50 מאגרי מידע וכלי עזר לבניית אתר

את ארגז הכלים שמוצע כאן להורדה יצרתי לאחר שקיבלתי במשך השנים שאלות רבות אודות הכלים בהם אני משתמשת בבניית האתרים שלי, בקשות להמלצות לתוספי וורדפרס שבהם אני משתמשת באופן קבוע, ובקשות למקורות השראה.

החוברת כוללת את הכלים, המערכות והאתרים שאני נעזרת בהם באופן קבוע ובנוסף תמצאו בה גם קישורים להדרכות שפורסמו כאן באתר על חלק מהכלים המומלצים.

כלים לבוני אתרים
מה מחכה לך בפנים?

איך מקבלים את ארגז הכלים?

ממלאים שם ומייל ומקבלים את קובץ ה-PDF ישירות לאימייל!

קצת עליי

נעים מאוד!

אם אנחנו עוד לא מכירים, אז אני מאיה, ואת אתר “מקום ברשת” בניתי כדי ליצור מרחב למידה אונליין לבניית נכסים דיגיטליים שנועד להראות לגולשים שכל אחד יכול לבנות נכס דיגיטלי גם ללא ניסיון בתחום. ב”מקום ברשת” מתמקדים בעיקר בהדרכות וורדפרס, ותמצאו באתר מידע רב על תוספי וורדפרס שונים וכן קורסים מלאים שמלמדים איך בונים אתר ובלוג, איך בונים חנות מקוונת, איך בונים אתר קורסים, איך בונים דפי נחיתה ועוד ועוד.

את ארגז הכלים שאני מציעה כאן להורדה יצרתי לאחר שקיבלתי במשך השנים שאלות רבות אודות הכלים בהם אני משתמשת בבניית האתרים שלי, בקשות להמלצות לתוספי וורדפרס שבהם אני משתמשת באופן קבוע, ובקשות למקורות השראה.

החוברת כוללת את הכלים, המערכות והאתרים שאני נעזרת בהם באופן קבוע ובנוסף יש בה קישורים להדרכות שפורסמו כאן באתר על חלק מהכלים המומלצים.

כל הזכויות שמורות למקום ברשת. אין לשנות, לשכתב, להוסיף, להעתיק, לצלם, לפרסם, להציג בפומבי, להפיץ, למסור לצד שלישי או לעשות כל שימוש אחר, מסחרי או לא מסחרי, בכל חלק מן האתר בלא קבלת הסכמתם המפורשת של בעלי הזכויות בתכנים ו/או בקבצים, לפי העניין בכתב ומראש

דילוג לתוכן