איך למצוא רעיונות לפוסטים בפייסבוק? ספר חדש

* הורדת 2 פרקים ראשונים בחינם – בהמשך!
עמוד לדוגמא מהספר (לחצו להגדלה)
עמוד לדוגמא מהספר (לחצו להגדלה)
לפני כשנה יצאה לדרך סדנת פיילוט בשם BYP – Boost Your Posts. את הסדנה יצרתי לאחר שחיפשתי בעצמי איך אפשר לחדש לקוראים שלי בדף העסקי. מאחר ומצאתי בנבכי האינטרנט הרבה רעיונות לפוסטים חדשים ומרעננים בשבילי, חשבתי שאת כל מה שמצאתי חבל להשאיר ״בבטן״ והחלטתי לפתוח סדנה אינטרנטית ובה בכל פעם לחשוף את בעלי העסקים שהצטרפו אליה לסוג חדש של פוסט אותו אפשר לפרסם בדף העסקי.   אחת לארבעה ימים נחת בתיבת האימייל של המשתתפים ״מייל משימתי״ כפי שקראתי לו, ובו הוראות לכתיבת פוסט בדף העסקי. המשתתפים הגיעו ממגוון רחב של תחומים: רפואה, אומנות, אדריכלות, כושר גופני, חקלאות ועוד. המטרה היתה ללמוד לאילו תכנים הגולשים מתחברים, ובסיום כל פרסום של פוסט מסוג זה ביקשתי מהמשתתפים לחלוק עם כולם את התוצאות שלו – כמה אינטראקציה הפוסט יצר, האם היו תגובות, שיתופים וכו׳. בסיום הסדנה למשתתפים היה מאגר של כ-20 פוסטים מסוגים שונים ומעניינים בהם התנסו ומהם למדו מה עובד אצל העוקבים שלהם בדף העסקי ומה פחות. הנה ממגוון נושאי המיילים המשימתיים שנשלחו למשתתפים ובהם רעיונות לפוסטים:
  • מבט מבפנוכו
  • More Than Words
  • השלימו _____ החסר
  • זה הסיפור שלי
  • מה הקשר?
  • השמועה אומרת ש…
  • העתק-הדבר
  • המהדורה המרכזית
  • ועוד…
הסדנה ארכה כשלושה חודשים ובה למדו המשתתפים להכיר את הדינמיקה שבדפים העסקיים שלהם ולהבין אילו סוגי פוסטים יוצרים יותר עניין. בנוסף, למדו המשתתפים על כלים חינמיים וקלים לשימוש ליצירת פוסטים מעניינים וכן על הסטטיסטיקות של פייסבוק וכיצד לנצל אותן לטובת פרסום פוסטים בזמני שיא. בסיום הסדנה, ביקשתי מהמשתתפים לשתף איתי את התובנות ולמלא משוב. שמחתי לראות שהרעיונות אכן חידשו למשתתפים ושהם נהנו לצאת מהקופסה וללמוד על הגולשים שלהם כמו גם על כלים חדשים ומעניינים שניתן להיעזר בהם. byp-whiteכעת, כמעט שנה לאחר סיום הסדנה, שזרתי את כל המידע, המשימות, המסקנות והדוגמאות מסדנת הפיילוט לכדי ספר אלקטרוני שמשמש את קוראיו כסדנה לעבודה עצמית. מדובר בסדנה לכל דבר ונדרשת רצינות ומשמעת עצמית מצד הקוראים לביצוע המשימות. בתום כל פרסום פוסט ישנו דף עבודה מובנה ובו ניתן לכתוב מסקנות והערות כדי להבין מה עובד אצל הגולשים ועל אילו סוגי פוסטים כדאי לחזור שוב בעתיד. בנוסף, מצורפת הצעה ללו״ז לעבודה יעילה בסדנה וכן סכמה לתכנית עבודה לארבעה חודשים נוספים. את הספר מומלץ להדפיס ולעבוד מול המחשב בצמוד אליו.
הספר מוצע למכירה במחיר של 79.90 ש״ח, וכעת עם השקתו ניתן לקבל אותו במחיר מוזל באופן זמני של 19.90 שקלים. הרכישה היא באמצעות פייפאל בלבד, ולפני התשלום תראו שדה להכנסת קוד קופון. כדי ליהנות מההנחה יש להכניס את קוד הקופון: 1990 והמחיר יתעדכן בהתאם. לפרטים נוספים ולרכישת הספר – לחצו כאן.
רוצה לראות את 2 הפרקים הראשונים בספר בחינם? יש למלא את הפרטים בטופס הבא והפרקים ינחתו אצלך במייל:


[honeypot honeypot-762]

 

כמה כתבה זו עזרה לך?

בחר/י כדי להצביע!

דירוג ממוצע / 5. כמות דירוגים:

מאחר ואהבת את הכתבה...

נשמח לראותך גם ברשתות החברתיות שלנו!

מצטערים לשמוע שהכתבה לא היתה לך לעזר!

נשמח לשפר אותה!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט