אחסון אתרים – מבצעי חודש פברואר 2015

affiliate_linkחברת IPAGE מציעה למצטרפים חדשים מבצע היכרות – חבילת אחסון במחיר של 2.25$ לחודש במקום 10$. ניתן להירשם לשנה, שנתיים או שלוש שנים מראש בסכום חודשי זה. החברה נותנת גם דומיין חינם לשנה הראשונה.

למה כן: מחיר זול מאוד. חברה ותיקה ומוכרת. מומלץ לקחת את החבילה של ה-3 שנים (81$ סה”כ)  ולהרוויח “שקט” מחידוש חברת אחסון למשך 36 החודשים הבאים.

למה לא: לאחר תקופת המבצע תאלצו לשלם את מחירי החידוש הרגילים שהם יקרים יחסית בחברה זו (10$ לחודש). מה גם שמחיר חידוש הדומיין שלהם יקר מרוב החברות בשוק (16$ לשנה). בנוסף יש לקחת בחשבון שמדובר בחברה גדולה ופופולרית עם משתמשים רבים כך שאלו מכם המעדיפים חברה קטנה ופחות מוכרת שעשויה לתת לכם יחס יותר אישי – אולי תעדיפו לחפש מקום אחר לאחסון בו את האתר שלכם.

שורת תחתונה: התנסיתי בעבר עם האחסון של IPAGE. הוא טוב ומהיר. לאחר שנה שמתי לב שחייבו אותי באופן אוטומטי על חידוש במחיר מלא וכתבתי להם שפיספסתי את ההודעות על החידוש ולא שמתי לב לכך. ביקשתי החזר על הסכום וקיבלתי לאחר מספר ימים החזר מלא. מבחינת יחס ושרות לקוחות – חברה מומלצת וקשובה ללקוח. מבחינת מחיר – המחירים של IPAGE גבוהים מרוב החברות האחרות.

לחצו כאן למעבר לאתר של IPAGE.


הוסטגייטור מציעים 50% הנחה על כל התכניות שלהם. מומלץ לקחת את תכנית ה-BABY. המחיר לאחר ההנחה הוא 4.98$ לחודש בהרשמה לשנה מראש, 4.48$ לחודש בהרשמה לשנתיים ו-3.98$ לחודש בהרשמה לשלוש שנים. ניתן גם להירשם לחודש אחד בלבד במחיר של 4.98$, רק שאז יש לקחת בחשבון שמחיר החידוש בכל חודש יהיה המחיר הרגיל, שהוא 9.95$.

הוסטגייטור מציעים דומיין חינם לשנה לנרשמים חדשים.

למה כן: התנסיתי עם חבילת האחסון החודשית של הוסטגייטור. הם מציעים פתיחת חשבון באופן מיידי, אך במקרה שלי זה לקח יומיים שלמים עד שיכולתי להתחיל לעבוד על האתר עקב אי אילו בקשות ואישורים כדי לאשש שחשבון הפייפאל איתו שילמתי אכן שייך לי. מה גם שההמתנה לצ’אט איתם אורכת בכל פעם לא פחות משעה שלמה עד שעולה מולכם נציג.

למה כן: אם חשובה לכם האופציה של תשלום חודשי – זה האחסון בשבילכם. מבחינת מהירות – האתר עבד מהר וללא נפילות.

שורה תחתונה: מבחינת שרות הלקוחות – גרוע ביותר. לאחר שהאתר עולה לאוויר – הכל עובד כמו שצריך. מבחינת מחיר – הוסטגייטור לא הכי זולים אבל מאפשרים תשלום פר חודש שזה עשוי להיות גורם משמעותי אצל חלק מהאנשים.

לחצו כאן למעבר לאתר של הוסטגייטור.


הוסטמטרו מציעים מחיר חודשי של 2.45$ למשלמים מראש ל-3 שנים, כלומר 88.2$ סה”כ וזה כולל גם דומיין חינם לשנה. המחיר למשלמים לשנתיים מראש הוא 3.45$ ולמשלמים ל-12 חודשים – 4.45$. המחירים המוצעים הם “לכל החיים” – כלומר, המחיר אותו תשלמו בפעם הראשונה ילווה אתכם כל עוד תמשיכו לאחסן אצלם. שווה ביותר. אם בידכם קופון לעומת זאת, המחיר של הקופון תקף רק לתקופת התשלום הראשונה ולאחר מכן יעלה בהתאם למחירים שיוצעו באתר בתקופת החידוש שלכם.

למה כן: מחיר זול שישמש אתכם כל עוד תמשיכו את ההתקשרות עם החברה, ללא העלאה לאחר תקופה מסויימת. זהו גורם משמעותי וחשוב ששם את הוסטמטרו בראש סדר העדיפויות מבחינת מחיר. לגבי מהירות גלישה וחוויית משתמש – מעולם לא נרשמתי אליהם כך שאין לי תובנות אישיות לתת.

למה לא: אין סיבה שלא לנסות אותם. במחיר של 53.4$ לשנה כדאי להתנסות עם החברה ומקסימום לבטל (אפשר לקבל החזר כספי לאחר 45 יום אם לא מרוצים).

לחצו כאן למעבר לאתר הוסטמטרו.

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

השאר תגובה

 

יצירת תוכן ייחודי בעמוד הפייסבוק העסקי - ספר שהוא סדנה!
byp-p