איך בונים דף נחיתה בוורדפרס – הדרכה מלאה, 3 ב-1!

בהדרכה זו נלמד איך בונים 3 סוגים של דפי נחיתה שונים במערכת וורדפרס אחת בעזרת תבנית WIPI החינמית והפופולרית. אלה 3 הדפים שנלמד לבנות:

1. דף נחיתה לאתר שעדיין נמצא בבנייה ונועד לאסוף כתובות מייל של גולשים שמעוניינים לדעת כשהאתר יעלה לאוויר על מנת להתחיל לבנות רשימת תפוצה:

דף נחיתה לעמוד ״בקרוב״

2. דף נחיתה להרשמה לאירוע חינמי שנועד לאיסוף שמות הנרשמים:

דף נחיתה בוורדפרס

3. דף נחיתה להורדת ספר אלקטרוני בחינם. בהדרכה נלמד כיצד משתמשים בתוסף השולח באופן אוטומטי לתיבת האימייל של הנרשמים קובץ PDF של ספר אלקטרוני:

כמו בכל ההדרכות הקודמות, נעבור בהדרכה את כל התהליך מרגע ההרשמה לחברת אחסון, דרך התקנת וורדפרס באתר, הפעלת תבנית Wipi ועד ליצירת 3 דפי הנחיתה.

גם בהדרכה זו לא נדרש ידע טכני או ניסיון קודם בבניית אתרים – ההדרכה מיועדת למתחילים ולמתקדמים כאחד.

חברת האחסון המוצעת בהדרכה היא Upress הישראלית שמונה קהל לקוחות מרוצה ונותנת שירות איכותי ומהיר, מתמחה באחסון אתרי וורדפרס ומציעה שרתים בישראל ופתרונות שמסייעים להאצת האתר. יופרס מציעים במיוחד לקוראי מקום ברשת קוד הנחה של 5% על סכום העסקה למי שיגיע דרכנו (במעמד התשלום יש להכניס את הקוד UP05MALIK).

אגב תבנית WIPI עליה מבוססת ההדרכה נבנתה ע״י מי שעומדים מאחורי חברת Upress, התבנית מוצעת בחינם לכלל משתמשי וורדפרס כך שגם אם תחליטו לבנות את האתר בחברת אחסון אחרת כמובן שתוכלו להשתמש ב-WIPI.

לצפייה בהדרכה המלאה:

 

ניווט מהיר:

0:00-02:44 – הקדמה

02:44-05:11 – הדגמה של דפי הנחיתה

05:11-13:07 – הרשמה לחברת אחסון והתקנת וורדפרס

13:07-17:22 – התקנת תבנית ועורך העמודים של WIPI

17:22-30:52 – בניית דף נחיתה ״בקרוב״

30:52-43:11 – בניית דף נחיתה להרשמה לאירוע

43:11-1:03:05 – בניית דף נחיתה להורדת ספר אלקטרוני בחינם שיגיע למייל של הגולשים


שימו לב שהדרכה זו נועדה ללמוד ליצור דפי נחיתה בלבד בתבנית WIPI. התבנית מציעה מגוון רחב של אפשרויות וגדושה במאפיינים ומתאימה לבניית אתרים גדולים כקטנים. כדי ללמוד לעומק איך עובדים עם התבנית המדהימה הזו ניתן לצפות בהדרכה המלאה שלנו על WIPI כאן.

כמה כתבה זו עזרה לך?

בחר/י כדי להצביע!

דירוג ממוצע / 5. כמות דירוגים:

מאחר ואהבת את הכתבה...

נשמח לראותך גם ברשתות החברתיות שלנו!

מצטערים לשמוע שהכתבה לא היתה לך לעזר!

נשמח לשפר אותה!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט