5 ווידג׳טים של JetElements שכדאי להכיר

חבילת הווידג׳טים של JetElements, תוסף וורדפרס שמתלבש על עורך הדפים של אלמנטור, כוללת מעל 40 ווידג׳טים מיוחדים שיאפשרו לכם להציג מידע ואלמנטים עיצוביים בצורה מיוחדת.

חלק מהווידג׳טים יסייעו לכם לסגור את הפער בין הגרסה החינמית של אלמנטור לזו בתשלום (אלמנטור פרו), כך שלדוגמה אם שקלתם לרכוש את אלמנטור פרו רק בשביל להוסיף טפסים לדפי האתר שלכם, בעזרת JetElements תוכלו לעצב טפסים שנוצרו בעזרת התוסף החינמי Contact Form 7 (להדרכה על שימוש בתוסף CF7 – לחצו כאן). בנוסף, עם ג׳ט אלמנטס תוכלו בקלות להציג אנימציות מסוג Lottie, להציע קובץ להורדה על-ידי הצבת כפתור מעוצב, להציג מידע בציר זמן אופקי, להוסיף סליידר ועוד.

בכתבה הבאה נדגים 5 ווידג׳טים שמגיעים כחלק מתוסף ג׳ט אלמנטס, שמחירו 26$ בלבד (לאתר אחד). חמשת הווידג׳טים שיוצגו כאן מצטרפים להדגמה של 11 ווידג׳טים נוספים שכלולים בחבילה, כפי שפירסמנו בכתבה קודמת באתר.

ווידג׳ט ציר זמן אופקי

הדגמה של ווידג׳ט בשם Horizontal Timeline שמאפשר ליצור ציר זמן אופקי (גלילה הצידה). מתאים למשל להצגת נושאים שונים של קורס, כפי שניתן לראות בדוגמה.

יום 1
יום 2
יום 3
יום 4
יום 5
יום 6
יום 7
יום 8
מה זה וורדפרס
השיעור הראשון יוקדש לקצת תיאוריה. נלמד מהי מערכת וורדפרס, מה ההבדל בין וורדפרס כמערכת עצמאית לבין wordpress.com, ונעבור על מושגים בסיסיים
איך מתקינים וורדפרס
בשיעור מספר שתיים נלמד איך מתקינים את מערכת וורדפרס באתר עצמאי משלנו. זהו שיעור מעט טכני, אך אין צורך בניסיון קודם או בידע בבניית אתרים כדי לצלוח אותו 🙂
לוח הבקרה של וורדפרס
ברוכים הבאים לוורדפרס! בשיעור זה נלמד על לוח הבקרה של וורדפרס ונראה איך מתקינים תבנית עיצוב ותוספים במערכת.
פוסטים ועמודים בוורדפרס
הגיע הזמן להכניס קצת תוכן לאתר! בשיעור זה נלמד איך עובדים עם העמודים והפוסטים בוורדפרס ואיך מתפעלים את כל מערך הבלוג באתר.
תפריטים בוורדפרס
בשיעור החמישי של הקורס נלמד איך מוסיפים תפריט ניווט לאתר, כדי שהגולשים שלנו יוכלו להגיע לאזורים השונים בקלות ובנוחות.
עבודה עם ווידג׳טים בוורדפרס
השיעור השישי הוא קליל וקצרצר ובו נלמד מהם הווידג׳טים בוורדפרס ואיך מציגים אותם באתר.
הוספת משתמשים למערכת
שיעור זה יוקדש להוספת משתמשים נוספים למערכת, ואיך מגדירים לכל אחד תפקיד והרשאות בהתאם לצורך. בשיעור זה נלמד גם איך מוסיפים מידע לדף הפרופיל האישי של כל משתמש.
הגדרות נוספות
בשיעור האחרון של הקורס נעבור על הגדרות חשובות בלוח הבקרה, ונקבל הכוונה להמשך הדרך לקראת קורסי המשך שמלמדים כיצד בונים אתר וורדפרס שלם.

סרטון הדגמה:

ווידג׳ט סליידר

ווידג׳ט הסליידר מאפשר ליצור גלריית תמונות עם מלל על כל תמונה. הצגת סליידר מסוג זה מתאימה למשל כשרוצים לקשר אל כתבות ספציפיות בבלוג, להציג שרותים מסויימים באתר תדמיתי או להמליץ בחנות וירטואלית על מוצרים שרוצים לקדם, מבצעים וכו׳.

israel-844370_640
השווקים של תל אביב
בואו לגלות מציאות מעניינות
המדריך המלא לביקור בכל השווקים של תל אביב.
jaffa-329320_640
הסמטאות הקסומות של יפו
אין כמו יפו בלילות
ביקור בלתי נשכח בסמטאות מלאות הקסם של יפו
beach-3017697_640
החופים השווים בעיר
תל אביב חופים רבים לה
לאן הכי כדאי להגיע לכמה שעות של שקט ורוגע

סרטון הדגמה:

ווידג׳ט טופס Contact Form 7

בעזרת הווידג׳ט הזה אפשר בקלות לעצב טפסים של התוסף בלי להתעסק עם CSS. כידוע, הטפסים של Contact Form 7 לא מגיעים עם אפשרויות עיצוב מובנות. ישנם מספר תוספים (דיי מסובכים) שמאפשרים לעצב את הטפסים, אך עם הווידג׳ט הזה אין צורך בהם מאחר והוא  מאפשר לעצב את הטפסים בצורה פשוטה.

סרטון הדגמה:

ווידג׳ט כפתור הורדת קובץ

ווידג׳ט ה-Download Button מאפשר להוסיף לדף כפתור מעוצב שיוביל את הגולש ישירות לקובץ מסויים אותו יוכל לשמור במחשב. ווידג׳ט זה יהיה שימושי במקרים בהם רוצים להציע לגולשים להוריד טפסי PDF.