איך מעצבים דף מוצר וקטגוריית מוצרים באלמנטור

בהדרכה זו נלמד איך אפשר בעזרת תוסף אלמנטור פרו לעצב דפי מוצרים ודפי קטגוריות ייחודיים בחנות הווקומרס שלכם.

ההדרכה מיועדת למי שיש לו כבר אתר וורדפרס עם חנות המבוססת על תוסף ווקומרס וכן למי שיש ידע בסיסי באלמנטור (אין לך ידע מוקדם בבניית אתר וורדפרס או בבניית חנות מקוונת? יש לנו הדרכה שתלמד אותך את כל השלבים – איך בונים חנות אינטרנטית – הדרכה מלאה!)

אלמנטור פרו, תוסף הפרימיום של אלמנטור החינמי, מאפשר בין יתר היתרונות שלו, לבנות טמפלטים (תבניות) ש״מייתרות״ את הצורך בתבנית, כמו למשל בניית הדר – אזור של ראש האתר, וכן פוטר – אזור של תחתית האתר, ולהגדיר אותם כך שירוצו לאורך כל דפי האתר, דברים שבעבר היו תלויים בתבנית העיצוב שהתקנו באתר שלנו. את הטמפלטים מעצבים בדיוק כמו דפי אלמנטור רגילים, עם הווידג׳טים וסגנונות העיצוב המוכרים והאהובים.

המפתחים של אלמנטור הגדילו לעשות והם מאפשרים לנו גם לעצב את דפי המוצרים של ווקומרס, כמו גם את דפי הקטגוריות. כלומר, אם בעבר היינו תלויים בעיצוב של ווקומרס למוצרים והקטגוריות של החנות שלנו:

עיצוב קלאסי של ווקומרס

עכשיו ניתן לשים כל אלמנט של החנות במקום שמתאים לנו, לשנות את העיצוב שלו ובכך לבנות חנויות אינטרנטיות מעוצבות בהתאמה אישית ובהתאם לשפה העיצובית של האתר:

עיצוב מוצר ווקומרס באלמנטור

בהדרכה נראה איך יוצרים תבניות באלמנטור, איך מעצבים דף מוצר ודף קטגוריית מוצרים ואיך מגדירים תנאים כך שהמערכת תדע היכן להציג את הטמפלטים שלנו.

 

כמה כתבה זו עזרה לך?

בחר/י כדי להצביע!

דירוג ממוצע 4.4 / 5. כמות דירוגים: 7

עדיין לא דירגו כתבה זו, רוצה להיות הראשון/ה?

מאחר ואהבת את הכתבה...

נשמח לראותך גם ברשתות החברתיות שלנו!

מצטערים לשמוע שהכתבה לא היתה לך לעזר!

נשמח לשפר אותה!

תרצה/י לשתף אותנו מה אפשר לשפר בכתבה?

אתר זה מאוחסן ב:

אתר זה נבנה באמצעות:

Generic Category (English)160x600

שיתוף ברשתות החברתיות:

Share on facebook
שיתוף בפייסבוק
Share on twitter
שיתוף בטוויטר
Share on linkedin
שיתוף בלינקדאין
Share on whatsapp
שיתוף בווטסאפ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קורס אונליין אשר ילמד אותך איך לבנות ולעצב אתר וורדפרס מלא בעזרת תוסף אלמנטור. הקורס אינו דורש ידע קודם בתכנות או בבניית אתרים ובנוי באופן ממוקד וענייני