כפי שבוודאי שמת לב, רוב התוכן באתר חינמי. כל ההדרכות שמלמדות איך בונים אתר פתוחות לכל העולם ביוטיוב, ומלבד מכירת הספר BYP – התכנים באתר מוצעים בחינם וללא צורך בהתניות (למשל, הרשמה לרשימת תפוצה, הרשמה לאתר, רכישת קורסים וכו׳).

אם שאלת את עצמך מדוע אני נותנת כל כך הרבה תוכן בחינם, התשובה פשוטה – בתכנים ישנן המלצות לשרותי צד-ג׳, כמו למשל לחברת האחסון בלוהוסט, תוסף אליפלאגין ועוד. ההמלצות בנויות על תשתית של תכניות שותפים, כלומר – אם רכשתם את אחד המוצרים דרך הלינק שנתתי באתר, אקבל על כך עמלה.

שימו לב!

  • אני ממליצה רק על מוצרים שניסיתי בעצמי ושבדקתי אותם.
  • אתם לא משלמים יותר אם הגעתם דרך הלינקים שלי! החברות שמציעות תכניות שותפים מודעות היטב לכח שיש לבעלי עסקים קטנים בשיווק מוצריהם ולכן מסכימים לשלם להם עמלה כדי שיגיעו אליהם לקוחות חדשים ויישארו לטווח הארוך. לפעמים אפילו קורה שתכנית שותפים מסויימת נותנת הנחה ללקוחות של אותם משווקים עצמאיים (כמו למשל תוסף אליפלאגין שדרך הלינק שלי תוכלו לרכוש אותו במעל 50% הנחה). כך שיש כאן win-win situation – אתם זוכים להדרכה בחינם, ואני זוכה לעמלה במידה ורכשתם דרכי שירותים עליהם המלצתי בלי שתשלמו על כך יותר. עצם הלחיצה שלך על לינקים באתר שלי שמובילים למוצרים הדרושים בבניית האתרים שבהדרכות מאפשרת לי את המשך העשייה והאספקה של מדריכים חינמיים.
סגירת תפריט