ביפ - Boost Your Posts - מקום ברשת

ביפ – Boost Your Posts

קורס שהוא סדנה!

בקורס תמצאו שלל רעיונות מגוונים ומרעננים ליצירת פוסטים בעמוד הפייסבוק העסקי שלכם. הקורס כולל מידע וכלים רבים ליצירת סוגים שונים של פוסטים שניתן ליצור ולהעלות לדף העסקי בקלות ובמהירות, עם קצת מחשבה ויצירתיות.

את הקורס מלווה ספר אלקטרוני (קובץ PDF) שערוך כסדנה שנועדה לעבודה עצמית וכולל 20 ״פוסטים משימתיים״ שמופיעים בקורס ובהם מידע ופירוט אודות סוג הפוסט או הפעילות שעליכם לבצע בדף העסקי שלכם בכל פעם ולפי לו״ז אותו תקבעו לעצמכם. לאחר ביצוע המשימה תוכלו למלא את דף העבודה האישי אודותיה כדי לבדוק מה עבד אצלכם ומה פחות.

לקורס יש 3 מטרות:

  1. ללמוד לאילו תכנים הגולשים שלכם מתחברים
  2. להבין מתי הגולשים שלכם נוטים לייצר אינטראקציה (שיתופים, תגובות) בפוסטים שלכם
  3. לקבל רעיונות לכתיבת פוסטים שישמשו אתכם גם בעתיד

אם שלוש המטרות נשמעות כמו משהו שהייתם רוצים להשיג, כנראה שהקורס מתאים לכם!

מה בקורס?

  • רעיונות ל-18 סוגי פוסטים מעניינים ושונים מהרגיל שתוכלו לפרסם בדף העסקי שלכם ועוד 2 משימות לקידום הדף העסקי ובניית תכנית עתידית.
  • ספר נלווה לקורס הכולל את כל המשימות המפורטות בקורס + דפי עבודה אישיים שבהם תוכלו לכתוב תובנות, הערות ורעיונות שנועדו לבדוק האם פוסט מסוג זה מתקבל בברכה אצל הגולשים שלכם על מנת לשוב ולפרסם פוסט נוסף בסגנון זה בעתיד.
  • בניית לו״ז ותכנית עבודה
    המלצה לבניית לו״ז אישי לעבודה על הדף העסקי שלכם בהתאם למשימות שבקורס וכן סכמה לבניית תכנית עבודה לארבעה חודשים מסיום ביצוע 20 המשימות.

כיצד לעבוד עם הקורס?
מומלץ להדפיס את ספר הקורס במדפסת ביתית ולעבוד איתו במקביל לצפייה בקורס (שכולל קישורים לאתרים חיצוניים).

הקורס נבנה כסדנה לעבודה אישית ולכן האחריות לביצוע המשימות ולעמידה בלו״ז היא שלכם! קחו את המשימות ברצינות – זה לטובתכם בלבד.

כלים וערך מוסף
מלבד הפוסטים המשימתיים, הקורס כולל מידע על כלים שונים שיעזרו לכם לעבוד נכון עם הדף העסקי, למשל כלי ליצירת גרפיקה פשוטה ומעניינת בקלות, כמו גם דוגמאות רבות לפוסטים עליהם תעבדו בסדנה.

סדנת ביפ – איך הכל התחיל?
סדנת ביפ החלה כסדנת פיילוט אינטרנטית על מנת לבדוק את יעילות הפוסטים המשימתיים ותגובות משתתפים בעלי עסקים שונים. בסדנת הפיילוט השתתפו כ-11 בעלי עסקים מתחומי הספורט, הבריאות, האומנות, בעלי החיים, הרפואה ועוד. כל המשימות בקורס נבחרו בקפידה לאחר בדיקתתם ״על אמת״ בדפים העסקיים של המשתתפים בסדנת הפיילוט ואוגדו ביחד לספר.
סדנת ביפ

משוב ממשתתפי סדנת ביפ

"הרעיונות למשימות ממש טובים ומקוריים! היו דברים שלא חשבתי עליהם בכלל, והיו משימות שעזרו לי לרשום דברים שרציתי לרשום כבר מזמן"
״היו כמה משימות של לצאת מחוץ לקופסה בהחלט הרגשתי שנתנו לי רעיונות שהישום שלהן פשוט כל כך״
״נהניתי ואהבתי את הרעיונות זה היה חידוש מרענן, גירה את המחשבה וגרם לי "לשלוף" עבודות ישנות. בתקווה לקידום מכירות. תודה רבה״
״הסדנה חשובה לדעתי ומי שהתייחס לביצוע משימות ברצינות, ימשיך, מן הסתם, לפרסם פוסטים יותר איכותיים ומעניינים.״
״מאוד נהנתי ולמדתי כלים חדשים ויצאתי בתחושה שגם אני יכולה לכתוב בצורה פשוטה ואותנטית. אני חושבת שיש צורך עצום בסדנה מסוג כזה.״

הרשמה לקורס