ההדרכות סייעו לך? אשמח לדעת! - מקום ברשת

ההדרכות סייעו לך? אשמח לדעת!

כפי שבוודאי שמת לב, הרוב הגדול של התוכן באתר הוא חינמי לחלוטין ופתוח לצפייה כאן באתר וביוטיוב ללא צורך בהרשמה לאתר או בתשלום כלשהו.

במידה ומצאת ערך באחת (או יותר) מההדרכות, אשמח מאוד לשמוע על כך! לדעת שמישהו צופה ואף מיישם דברים מההדרכות, קל וחומר מצליח לבנות בעזרתן אתר שלם לעסק – נותן לי המון מוטיבציה ובוסט של אנרגיה להמשיך ליצור עוד הדרכות 🙂

אשמח לקבל ממך תגובה בתחתית עמוד זה עם הלינק לאתר שבנית, או רק לשמוע איך ההדרכה סייעה לך.

בנוסף, אם ההדרכות נתנו לך ערך רב ו״פוש״ לעסק שלך או לפרוייקט מסויים, אפשר גם לסייע לי להמשיך ליצור עוד הדרכות ע״י תרומה קטנה, דרך פייפאל. הנה 4 אופציות:

1. קפה ומאפה (תמיכה על סך 50 ש״ח)
אפשר לקנות לי קפה ומאפה בארומה 🙂 כן, על רוב ההדרכות באתר אני יושבת בבית קפה עם הלפטופ. קפה ומאפה יסדרו אותי יפה לכמה שעות של עבודה אינטנסיבית בבית קפה. אם בא לך להראות את התמיכה בי בצורה סמלית, זה יעשה אותי מאוד מאוד מאושרת!

מאיה, תודה! הנה קפה ומאפה בשבילך:
2. שעת עבודה (תמיכה על סך 200 ש״ח)
כאשר שוכרים את שרותיי לעבודה מהבית, אני לרוב גובה כ-200 שקלים לשעה עבור עבודות טכניות קטנות. אם ההדרכות באתר סייעו לך ותרצה/י להראות את התמיכה בי, ולתת קצת מעבר לקפה ומאפה, אפשר לעשות זאת לפי שעת עבודה 🙂

מאיה, עזרת לי! הנה התשלום על שעת העבודה שלך:
3. הדרכה פרטית (תמיכה על סך 500 ש״ח)
אם ההדרכות באתר מרגישות לך כמו שיעור פרטי (אגלה לך סוד – זאת המטרה שלי, כאשר אני כותבת ומצלמת הדרכה, לגרום לצופה להרגיש שהוא נמצא בהדרכה אישית איתי!) – ישנה גם מדרגת תמיכה מהסוג הזה, של 500 ש״ח.

מאיה, הרגשתי שנתת לי הדרכה אישית ואשמח לתמוך בך:
4. בניית אתר (תמיכה על סך 1000 ש״ח)
עזרתי לך לבנות אתר שלם לעסק? חסכתי לך עבודה של בונה אתרים? אם לדעתך הצלחתי לחסוך לך כמה אלפי שקלים… אפשר גם להראות לי תמיכה ממש ממש ממש גדולה של 1000 ש״ח – ואהיה אסירת תודה ברמות על-חלל!

מאיה, בניתי בעזרתך אתר שלם! הנה החלק שלך כאות תודה:
כמובן שהתמיכה הכספית איננה בגדר חובה – גם לקרוא תגובה קטנה על איך הצלחת להתקדם בעזרת ההדרכות תעשה לי את היום. אם יש באפשרותך לסייע ע״י תמיכה כספית – זה כמובן יעזור לי מאוד להמשיך ולפרסם כאן תכנים חינמיים ואיכותיים.

* חשוב לציין! תשלום של אחת מהאופציות לעיל אינה מקנה קבלת שרות מסויים, אלא נועד לשם הוקרת תודה ותמיכה באתר ובהמשך יצירת התכנים.

תודה רבה ♥♥♥

מאיה.