הרשמה למערכת הקורסים סקולר

סקולר היא מערכת קורסים מבית רב מסר שמציעה פתרון פשוט ומהיר לבניית קורס אונליין. אין צורך לבנות אתר שלם, או דף נחיתה, או להתעסק עם חברת אחסון ודומיין. הכל מובנה בתוך המערכת ומוכן לשימוש מהיר מיד לאחר ההרשמה.

הפיצ׳רים של סקולר

חודש התנסות חינם! הטבה לנרשמים דרך מקום ברשת

הנרשמים דרך הטופס שבעמוד זה ייהנו מחודש התנסות חינם (במקום שבועיים למי שנרשם ישירות דרך רב מסר), וגם – בחודש ההתנסות תוכלו כבר להתחיל להציע את הקורס ללקוחות שלכם ולאפשר ל-1000 תלמידים להירשם אליו (במקום 20).

איך נהנים מההטבה?

מלאו את הפרטים על פי ההנחיות ולחצו על הכפתור "צור חשבון התנסות". המערכת תשלח אליכם מייל לאימות הרשמתכם. לאחר לחיצה על הקישור המיוחד במייל האימות החשבון שלכם ייפתח והחוויה תתחיל!

X הסיסמה חלשה מידי

כמה סקולר עולה?

סקולר היא מערכת שמוצעת בחינם ללקוחות רב מסר. כלומר, תצטרכו חשבון פעיל ברב מסר כדי להשתמש במערכת הקורסים. לאחר חודש ההתנסות, תופנו לרכישת מנוי חודשי שמתחיל במחיר של 95 ש״ח בחודש + מע״מ ותלוי במספר הרשומים שיש לכם ובנפח הדיוור החודשי שלכם (אם אינכם מעוניינים להשתמש ברב מסר כמערכת דיוור אלא רק במערכת הקורסים, אל תתייחסו לנתון זה).
לצפייה במחירון המלא – לחצו כאן*.
*זכרו שכדי לקבל חודש ההתנסות (במקום שבועיים) יש להירשם דרך הטופס שבעמוד זה ולא דרך רב-מסר).

כבר ראית את

החינמונים שלנו?

צ׳קליסט לשיפור דף נחיתה

20 נקודות שחייבים לעבור עליהן בבניית דף נחיתה

יש לך דף נחיתה? מתכנן/ת לבנות דף נחיתה? את הצ׳קליסט הזה אסור לך לפספס!

דוגמאות לעסקים אונליין

9 רעיונות לבניית עסק אונליין

הספר האלקטרוני הבא סוקר 9 סוגים של עסקים אינטרנטיים שניתן לפתח ולתפעל מהבית, בתור הכנסה נוספת או בבוא היום גם כהכנסה עיקרית.

איך לבחור חברת אחסון

איך לבחור חברת אחסון בתבונה

טבלת השוואה והסבר מפורט על מרכיבי חבילות אחסון ואיך לבחור את החבילה שהכי מתאימה לנכס הדיגיטלי שברצונך לבנות.

כלים לבוני אתרים

ארגז הכלים

50 מאגרי מידע של כלים, מערכות ואתרים מומלצים לבעלי נכסים דיגיטליים וקישורים להדרכות שפורסמו כאן באתר על חלק מהכלים המומלצים.

דילוג לתוכן