שיעורים פרטיים בוורדפרס - מקום ברשת

שיעורים פרטיים בוורדפרס

שיעורים פרטיים בוורדפרסמכירים את זה שהתחלתם לבנות אתר בעקבות הדרכה אינטרנטית, הגעתם חדורי מוטיבציה למשימה, שינסתם מותניים, האתר שלכם מתחיל לרקום עור וגידים ופתאום… אופס, משהו כאן לא מסתדר!

אלמנטור לא מקשיב לכם, אתם לא מצליחים לחבר סליקה לחנות, העיצוב של האתר לא מסתדר לכם בעין, קיבלתם השראה לתצוגת בלוג יפהפיה מאתר מסויים אבל לא יודעים איך ליישם את זה באתר שלכם ועוד תקלות קטנות ש״תוקעות״ לכם את העבודה הרציפה?

בעוד המטרה המרכזית של אתר ״מקום ברשת״ היא ללמד בעלי עסקים איך בונים אתר תדמיתי לעסק, איך להעמיד חנות וירטואלית, איך לפתוח בלוג אישי ובאופן כללי להציג לכם את נפלאות הוורדפרס,  באופן טבעי בזמן העבודה על האתר שלכם יעלו שאלות רבות בדרך, יצוצו תקלות קטנות ובלתי צפויות ש״תוקעות״ את העבודה, וייתכן ויהיו לכם תהיות לגבי האפשרות להוסיף פונקציות מסויימות ומותאמות אישית לאתר שלכם.

בדיוק בשביל זה יצרנו שיתוף פעולה עם ליאור ארמה ״הדרייברית״ והצוות שלה, כדי שנוכל לתת מענה לדברים הקטנים שאתם זקוקים להם כדי להמשיך לרוץ קדימה בבניית האתר שלכם!

מה היתרונות בשיעור פרטי בוורדפרס?

השיעורים שליאור והצוות שלה מעבירים נתפרים בדיוק בשבילכם!

לאחר בדיקה מולכם לגבי המטרה של השיעור, היכן אתם צריכים חיזוק ועם מה אתם מצפים לצאת ממנו, תקבלו שיעור פרטי עם מורה מקצועית שתיקח אתכם יד ביד ולא תעזוב אתכם עד שתהיו מרוצים 🙂

איך קובעים שיעור פרטי בוורדפרס?

  1. ממלאים את הטופס שנמצא בהמשך העמוד
  2. ממתינים להודעת ווטסאפ מליאור
  3. ליאור תבדוק מולכם מה בדיוק אתם צריכים כדי להתאים לכם שיעור מושלם עבורכם, תציג את העלויות ותבדוק מולכם זמינות
  4. קובעים שיעור ויוצאים לדרך!

נשמע טוב? מוזמנים למלא את הטופס הבא וניצור עמכם קשר בהקדם.