אודות מקום ברשת - מקום ברשת

אודות מקום ברשת

נעים מאוד, מאיה.
מגיל 16 אני עוסקת בגרפיקה ובבניית אתרים. מה שהתחיל כתחביב מהנה הפך במשך השנים למקצוע במסגרתו עבדתי במכללות ובאוניברסיטאות כמו המכללה האקדמית בוינגייט והאוניברסיטה הפתוחה.

בשנת 2008 הכרתי לראשונה את מערכת וורדפרס, שהתחילה כמערכת לבניית בלוגים וכיום משמשת כמערכת לבניית אתר לכל דבר. מאז שלמדתי לעבוד עם וורדפרס הרחבתי את הידע על המערכת והתחלתי להדריך בנושא.

את אתר "מקום ברשת" פתחתי במטרה ליצור מרכז לימודים אונליין לבעלי עסקים עצמאיים ולאנשים אוטודידקטיים. באתר ניתן למצוא הדרכות חינמיות לבניית אתרים באמצעות מערכת וורדפרס לצד מידע נוסף הקשור לפתיחת אתר באינטרנט ולבניית מותג עסקי. הדרכות חדשות מתווספות כל הזמן לאתר וכדי לראות אותן ברגע שהן עולות לרשת כדאי להירשם ל – עמוד היוטיוב של מקום ברשת.

ההדרכות נבנו כך שיתאימו לכולם – הן אינן דורשות ניסיון קודם או ידע בתכנות!

אני מקווה כי תמצאו כאן את הידע אותו אתם רוצים לרכוש ואשמח לראות את התוצרים שלכם. ניתן לשלוח אלי קישורים לאתרים שבניתם בעזרת ההדרכות דרך טופס יצירת הקשר.

נתראה על המסך,

מאיה.

נעים מאוד, מאיה.

מגיל 16 אני עוסקת בגרפיקהובבניית אתרים. מה שהתחיל כתחביב מהנה הפך במשך השנים למקצוע במסגרתו עבדתי במכללות ובאוניברסיטאות כמו המכללה האקדמית בוינגייט והאוניברסיטה הפתוחה.

בשנת 2008 הכרתי לראשונה את מערכת וורדפרס, שהתחילה כמערכת לבניית בלוגים וכיום משמשת כמערכת לבניית אתר לכל דבר. מאז שלמדתי לעבוד עם וורדפרס הרחבתי את הידע על המערכת והתחלתי להדריך בנושא.

את אתר "מקום ברשת" פתחתי במטרה ליצור מרכז לימודים אונליין לבעלי עסקים אעצמאיים ולאנשים אוטודידקטיים. באתר ניתן למצוא הדרכות חינמיות לבניית אתרים באמצעות מערכת וורדפרס לצד מידע נוסף הקשור לפתיחת אתר באינטרנט ולבניית מותג עסקי. הדרכות חדשות מתווספות כל הזמן לאתר וכדי לראות אותן ברגע שהן עולות לרשת כדאי להירשם ל – עמוד היוטיוב של מקום ברשת.

ההדרכות נבנו כך שיתאימו לכולם – הן אינן דורשות ניסיון קודם או ידע בתכנות!

אני מקווה כי תמצאו כאן את הידע אותו אתם רוצים לרכוש ואשמח לראות את התוצרים שלכם. ניתן לשלוח אלי קישורים לאתרים שבניתם בעזרת ההדרכות דרך טופס יצירת הקשר.

נתראה על המסך,

מאיה.