ללמוד לעצב ולבנות דפי נחיתה מקצועיים

קורס מקיף שבעזרתו נלמד לבנות דף נחיתה מ-א׳ ועד ת׳ בעזרת מערכת וורדפרס המופלאה ותוסף אלמנטור המופלא לא פחות! בסיום הקורס (בעצם – כבר במהלכו) יהיה לך את הידע הדרוש כדי לבנות לעצמך דף נחיתה מקצועי, ידע שבהמשך הדרך ניתן לייעל לכדי עסק בפני עצמו ולהתחיל לבנות דפי נחיתה לעסקים.

קליק על הסרטון לפרטים על הקורס:

הנה מה שנלמד לבנות בקורס:

ומלבד כל אלה...

תשובות לשאלות שייתכן ועולות לך לראש כרגע:

כן!

אחת ההתמחויות שלי היא יצירת הדרכות ברורות והסברים קלים להבנה כך שגם מי שמגיע לקורסים באתר ״מקום ברשת״ בלי ניסיון בתחום, יוכל להצליח להגיע לתוצרת ראויה. בקורס נלמד את כל הצעדים מאפס. בקורס אקח אותך יד ביד החל מהצעד הראשון ועד למצב בו יש לך דף נחיתה ודף תודה שאפשר להפיץ ברחבי הרשת לקהל שלך!

כן!

ראשית, אם יש לך כיום דף נחיתה שאינו בנוי על פלטפורמת וורדפרס וחשבת לאחרונה לעשות את המעבר ולהתחיל ללמוד את הפלטפורמה הזאת – הקורס הזה ייתן לך הרבה מעבר לכך! אם כבר יש לך ידע בסיסי בוורדפרס או דף נחיתה שבנוי על המערכת – הקורס יתאים גם לך!

חוץ מהחלק הטכני של בניית דף הנחיתה בפועל, נעבור על כל הסעיפים בצ׳קליסט שניתן לך כחלק מהקורס ונראה איך הם באים לידי ביטוי בצורה מעשית. כלומר, אם יש לך דף נחיתה שאינך מרוצה ממנו, או שחשבת להעביר אותו למערכת וורדפרס אחרי ששמעת עליה הרבה תשבוחות, הקורס הזה בדיוק בשבילך.

הקורס הינו דיגיטלי ולאחר התשלום וההרשמה לאתר הקורסים של “מקום ברשת”, תכני הקורס יהיו זמינים בלי הגבלה. לאחר יצירת חשבון אישי במערכת, אפשר להיכנס ולצרוך את תכני הקורס מתי שרוצים ומכל מקום בו יש לך חיבור לאינטרנט.

רכישת הקורס מקנה לך גישה לתכנים עצמם והיא אינה כוללת שיעורים פרטיים בוורדפרס. היתרון של הקורסים של ״מקום ברשת״ הוא המחיר הנמוך ביחס לשוק – והוא כולל את קבלת התכנים בלבד ותמיכה טכנית שקשורה לבעיות בצריכת התכנים, כלומר ללא תמיכה אישית ״אחד על אחד״. למה הכוונה? אם למשל אחד הסרטונים בקורס לא יעבדו לך או שלא תהיה הלימה בין הסבר שמוצג בקורס לגרסת הוורדפרס או האלמנטור שיש לך, ניתן לפנות אלי במייל ולקבל תמיכה.

בכל הנוגע לתמיכה אישית בבניית דף הנחיתה שלך, כדוגמת התייעצות לגבי עיצוב, או עבודה עם תוספים שאינם חלק מהקורס, או עזרה לגבי משהו שלא מצליח לך, יצרתי שיתוף פעולה עם שיר ויצמן שמציעה ללקוחות ״מקום ברשת״ שיעורים פרטיים בוורדפרס (בזום או פנים אל פנים). שיר המקסימה תשמח לתת לך הצעת מחיר לשיעור פרטי ולסייע לך באופן אישי.

❤️ המלצה שלי – להתחיל את הקורס ובמקביל גם להתחיל לעבוד עם וורדפרס, לעבור על כל התכנים ולרשום בצד את כל מה שמסתבכים איתו או שרוצים לבצע אבל אינם מוסברים כחלק מהקורס. בסיום צריכת התכנים – לקבוע שיעור פרטי עם שיר ולעבור איתה על כל מה שרשמת לעצמך בצד.

כמה עולה הקורס?

מחיר הקורס הוא 469 ש״ח*

*רכישת הקורס תעניק לך, מלבד גישה לתכני הקורס, גם ידע שאפשר בעתיד לנתב לכדי בניית עסק לבניית דפי נחיתה! למדת לבנות דף נחיתה אחד? עכשיו ניתן לשכפל את הידע הזה ולהציע לבעלי עסקים לבנות גם להם דפי נחיתה!

אני לא מגזימה. בעלי עסקים שבוחרים ללמוד איך לעבוד עם מערכת וורדפרס, לומדים כישורים חדשים לחיים, ממש כך! ברגע שיודעים לבנות דפי נחיתה ו/או אתרים בוורדפרס, נפתח בפנייך עולם שלם של אפשרויות תעסוקה חדשות, וכמובן של חופש בבניית התוצרים הדיגיטליים שלך. ואגב… ברוב המקרים בניית דף נחיתה אחד בלבד אצל איש מקצוע יעלה לך יותר מהקורס הזה 🙂 ככה שההשקעה בקורס היא לגמרי לטווח הארוך!

קליק על התמונה תפתח לך דוגמה של דף הנחיתה שנלמד לבנות בקורס!

למה בחרתי לבנות את הקורס הזה?

היי, אני מאיה, הבעלים של ״מקום ברשת״. בעבר הצעתי באתר שתי הדרכות חינמיות שמלמדות איך בונים דפי נחיתה. השנים עברו, תוסף אלמנטור התפתח והשתדרג בצורה דרסטית, והרגשתי שהגיע הזמן ליצור הדרכה חדשה בנושא. הפעם, בחרתי ליצור הדרכה מקצועית ביותר שכוללת היבטים נוספים כמו עבודה בצמוד לצ׳קליסט, נגיעה בנושא אופטמיזציה למנועי חיפוש, התאמה למובייל, בניית דף תודה, עבודה עם טמפלטים מוכנים והוספת תוסף נגישות. שינסתי מותניים, עבדתי על התכנים והצילום למעלה מחצי שנה ויצרתי קורס מקיף של מעל 5 שעות שבסיומו יהיה לך מספיק ידע כדי לבנות דפי נחיתה ללא הגבלה, להשתחרר מכבלי בוני האתרים שכיום לוקחים בממוצע כ-1500 ש״ח לבניית דף נחיתה יחיד ולהשתחרר גם ממגבלות שלרוב נתקלים בהם כשבוחרים לבנות דפי נחיתה במערכות סגורות.

אני מזמינה אותך להצטרף לקורס וכמובן שבסיומו אשמח לראות את התוצרים שלך!

הנה מבחר חוות דעת של תלמידים בקורסים של ״מקום ברשת״:

דניאל ל.
דניאל ל.
קורס בניית חנות דרופשיפינג בוורדפרס
קרא עוד
וואו! הקורס פשוט מטורף. מצד אחד המרצה מסבירה בנחת, בנעימות, והכל מובן כמו שצריך. מצד שני כל השיעורים פרקטיים, זריזים, וללא חפירות מיותרות. בנוסף, חשוב לציין שהקורס מלמד ממש את כל השלבים לבניית חנות דרופ מ-0! כלומר לא צריך שום ניסיון או ידע מקדים באמת שמאד אהבתי את הקורס, תודה רבה!
מתן א.
מתן א.
קורס מבוא לוורדפרס
קרא עוד
מצאת את נוסחת הפלא - להפוך דברים מורכבים לפשוטים. הקורס והתוכן בנוי בצורה נהדרת, המידע מונגש וברור, מועבר בצורה קלילה. אני אמליץ לכל אדם שמתעניין בעולם הוורדפרס, תודה רבה לך מעריך מאוד.
שירה
שירה
קורס מבוא לוורדפרס
קרא עוד
היי מאיה, הקורס שלך פשוט מעולה! את מסבירה את החומר בצורה נעימה, פשוטה מובנת, מפורטת מאוד, והכל בגובה העיניים. הקורס הכיר לי את מערכת וורדפרס בצורה יסודית, ויאפשר לי לתפעל את האתר שלי לגמרי לבד מבלי להיות תלויה באחרים. עכשיו אתפנה לצפות בהדרכות האלמנטור שלך ולאחר מכן גם בשאר התכנים המעניינים באתר. התוכן שלך איכותי ובעל ערך, תודה על הנגשת הידע בצורה ברורה ונעימה, את עושה ממש מצווה. תודה רבה!!!
מאיה ב.ה
מאיה ב.ה
קורס בניית דף נחיתה עם אלמנטור פרו
קרא עוד
התכנים מועברים בצורה מאוד ברורה ונעימה. השיעורים קצרים וקולעים למטרה, גם בתור מתחילה בוורדפרס ואלמנטור היה לי פשוט להבין. תודה רבה!
הדס ש.
הדס ש.
קורס בניית דף נחיתה עם אלמנטור פרו
קרא עוד
הקורס מעולה, מועבר בצורה סופר מקצועית, בהירה, מגוון האפשרויות הוא עצום למי שפוגש את החומרים בפעם הראשונה ועלול להיות מתסכל אבל את מגישה את החומר בצורה פשוטה קצרה וברורה, בשפה רהוטה, ובקול מקסים תודה רבה רבה מאוד
חן
חן
קורס בניית אתר עם אזור תוכן בתשלום
קרא עוד
את מסבירה מעולה , ואולי הכי חשוב לא דוחפת בכוח תוך כדי הסרטונים עוד מוצרים שאת מוכרת . למרות שיש לי ידע רב בוורדפרס , לימדת אותי הרבה.. היצירתיות שלך נותנת השראה .
שלומי
שלומי
קורס בניית דף נחיתה עם אלמנטור פרו
קרא עוד
קורסים מוסברים בצורה מאודד ברורה ואין דרך לטעות ! עשית עבודה מעולה ופשוט רק הרמת לי יותר את החשק להיכנס לעולם הזה.
יוסף ב.
יוסף ב.
קורס בניית אתר עם אזור תוכן בתשלום
קרא עוד
הקורס מעולה, הסבר קצר ברור, פשוט מושלם, תודה רבה על התוכן המדהים עזרת לי מאוד בבניית האתר שלי.
נסים
נסים
קורס בניית דף נחיתה עם אלמנטור פרו
קרא עוד
את כרגיל אלופה! מסבירה באופן רהוט ומתייחסת לניואנסים חשובים.
גיא
גיא
קורס מבוא לוורדפרס
קרא עוד
תודה רבה על קורס המבוא. זה בהחלט מצוין למי שרוצה להתחיל את דרכו בוורדפרס. אציין שאת מעבירה את הקורס בצורה מעולה ונעימה. כיף לשמוע את ההסברים המדויקים שלך.
מירב מ.
מירב מ.
קורס בניית קורס אונליין בוורדפרס
קרא עוד
מאיה, המון תודה על קורס מקיף, מקצועי וברור לבניית אתר קורס דיגיטלי. הקורס שלך נותן את הבטחון שזה אפשרי, אפילו ל First Time User כמוני בוורדפרס. ותודה רבה גם על תגובתך המהירה ועל פתרון פשוט וקל שנתת לי. ממליצה בחום למי שרוצה הדרכה שמרגישה ממש אישית 🙂
אברהם
אברהם
קורס בניית דף נחיתה מתקדם בוורדפרס עם תוסף אלמנטור פרו
קרא עוד
עדיין לא סיימתי, אבל הוא מדהים! נותן בסיס חזק ביותר על וורדפרס ואלמנטור ועוזר לי מאוד. תודה מאיה!
יוסף
יוסף
קורס מבוא לוורדפרס
קרא עוד
הקורס הנפלא שלכם פותח צוהר למי שלא מבין כלל בתחום בניית אתרים ממומלץ מאוד
חן ק.
חן ק.
קורס מבוא לוורדפרס
קרא עוד
ראשית את עושה חסד אמיתי עם אנשים דבר השני כל שיעור מובנה ומועבר במקצועיות מירבית עם קולך המרגיע. אין פספוס על שום פרט. פשוט הנאה צרופה. אני מקים בימים אלה עסק לבניית אתרים ואת נותנת לי פוש ענק קדימה. תודה תודה תודה
הקודם
הבא

הצטרפות לקורס 👇

מחיר הקורס הוא 469 ש״ח.

ניתן לשלם בפייפאל ובכרטיס אשראי. לאחר ההרשמה לאתר הקורסים, תיפתח לך גישה לתכני הקורס ללא הגבלת זמן.

קליק על התמונה תפתח לך דוגמה של דף הנחיתה שנלמד לבנות בקורס!

כל הזכויות שמורות למקום ברשת. אין לשנות, לשכתב, להוסיף, להעתיק, לצלם, לפרסם, להציג בפומבי, להפיץ, למסור לצד שלישי או לעשות כל שימוש אחר, מסחרי או לא מסחרי, בכל חלק מן האתר בלא קבלת הסכמתם המפורשת של בעלי הזכויות בתכנים ו/או בקבצים, לפי העניין בכתב ומראש

דילוג לתוכן