קורס בניית אתר ובלוג בוורדפרס

אני מזמינה אותך להצטרף לקורס אונליין שילמד אותך איך לבנות ולעצב אתר וורדפרס מלא בעזרת תוסף אלמנטור. הקורס אינו דורש ידע קודם בתכנות או בבניית אתרים ובנוי באופן ממוקד וענייני: ארבע שעות של תוכן שילמדו אותך את כל מה שצריך כדי לבנות אתר ובלוג בוורדפרס, לעצמך או ללקוחות שלך.

למה חשוב לדעת איך לבנות אתר בוורדפרס?

אם הגעת לכאן, בוודאי שמעת על וורדפרס ועל אלמנטור לא פעם. ייתכן שכשניסית להתחיל ללמוד איך המערכת עובדת, מאיפה מתחילים, למה מבלבלים אותך עם מושגים כמו אחסון, דומיין, התקנות, תבניות, תוספים וכו׳, התחלת לאבד את זה ולחשוב ״זה לא בשבילי״, או, ״לא עכשיו״.

אבל, אם יש לך עסק שחשוב לך להציג אותו לעולם, או שיש לך סטודיו לעיצוב גרפי ושואלים אותך מדי פעם ״אפשר לבנות דרכך גם אתר?״ אבל לא ידעת איך עושים את זה עד עכשיו, או שאולי חשבת להתחיל ללמוד לבנות אתרים כהכנסה נוספת, אין ברירה – צריך ללמוד איך עובדים עם וורדפרס, ויפה שעה אחת קודם!

אני אשמח להראות לך שהמציאות הרבה יותר פשוטה, במיוחד מאז שתוסף אלמנטור הגיח לעולם. למעשה, את הקורס בניתי בדיוק במחשבה על אנשים כמוך!

שלושה יתרונות עליהם לא התפרשרתי בבניית הקורס:

למידה בשלבים

בקורס לומדים בצורה פשוטה, מובנית והגיונית איך עובדים נכון עם וורדפרס ועם תוסף אלמנטור לעיצוב עמודי תוכן וחלקי האתר השונים

למידה יעילה ומהירה

אורך הקורס הוא ארבע שעות שנבנו בצורה יעילה כך שמצד אחד יהיה מקיף ומצד שני ממוקד מטרה, ללא הסברים מיותרים!

מתחילים לתרגל מיד

כבר החל מהשיעור הרביעי נתחיל לבנות את שלד האתר ובמהלך הקורס נבנה אתר שלם על כל מרכיביו. בסיום הקורס יהיה לך את כל הידע הדרוש לשיגור אתר או בלוג לאוויר

רשימת הנושאים המלאה:

רשימת הנושאים המלאה:

נעשה הפסקה מתודית קצרה מהמלל לטובת הסבר ויזואלי על הקורס:

ויש גם ארבעה בונוסים שיחסכו לך זמן וכסף:

הנחה בחברת אחסון

הכנסת קוד הקופון UP05MALIK בבואך לרכוש חבילת אחסון בחברת Upress, תזכה אותך להנחה של 5% מכלל העסקה

תבניות הקורס להורדה

משתתפי הקורס יקבלו במתנה את כל תבניות האתר אותו לומדים לבנות בקורס כך שניתן יהיה להתחיל לעבוד על בסיס תבניות קיימות ולא מאפס

10 תבניות לדפי נחיתה

משתתפי הקורס יקבלו 10 תבניות מלאות לדפי נחיתה המותאמים לסוגי עסקים שונים ונבנו לצורך מטרות המרה שונות

רכישת חבילת ליווי אישי במחיר מוזל

זכאות לרכישת שיעור פרטי באורך שעתיים על-ידי ״ליאור ארמה - ליווי וייעוץ״ במחיר של 550 ש״ח (כולל מע״מ) הכולל גם שבועיים של ליווי שוטף במייל לשאלות וסיעור מוחות

למי הקורס מתאים?

לכל מי שרוצה להציע שרות של בניית אתרים

בסיום הקורס יהיה לך ידע וכלים שיוכלו לפתוח לך דלת למקור הכנסה חדש ורווחי. אנשים זקוקים לאתרים ולדפי נחיתה ומוכנים להשקיע הרבה כסף עבור השירותים האלה.

לבעלי או בעלות עסקים שרוצים לבנות אתר לעצמם/ן

הקורס מתאים מאוד למי שרוצה לבנות לעצמו אתר אינטרנט תדמיתי לעסק. החלק המעשי מתחיל כבר מהשיעור הרביעי, ולאורך כל הקורס לומדים לבנות אתר מלא מ-א׳ ועד ת׳

לאנשים שרוצים לפתוח לעצמם בלוג

בין אם יש לך כיום בלוג באחת הפלטפורמות הסגורות (וויקס, בלוגר) ובין אם יש לך רעיון לבלוג חדש, הקורס הזה בדיוק בשבילך וילמד אותך כל מה שצריך לדעת על בנייה ותפעול של בלוג עצמאי.

לגרפיקאים, גרפיקאיות ואנשי דיגיטל

הקורס מתאים לבעלי סטודיו לגרפיקה שרוצים להגדיל את סל המוצרים ללקוחות שלהם וכן לאנשי דיגיטל ותוכן. כשמציעים ללקוחות פתרונות נוספים inhouse, חוסכים להם פנייה לבעלי עסק אחרים ומגדילים את הסיכוי שיסגרו אתכם את העבודה

נעים מאוד, אני מאיה.

בחמש השנים האחרונות אני עוסקת בבניית הדרכות וקורסים דיגיטליים המלמדים איך בונים אתרים במערכת וורדפרס המופלאה. באתר שלי, מקום ברשת, אני מציעה קורסים מלאים בחינם ובתשלום וכן הדרכות קצרות המציגות חידושים ותוספים מעניינים.

בחרתי במערכת וורדפרס לאחר שהתנסתי במגוון רחב של מערכות ניהול תוכן פתוחות וסגורות במשך השנים. תמיד מצאתי את עצמי מסבירה לחברים ולסובבים אותי למה וורדפרס היא המערכת המנצחת מבחינתי. מעבר לעובדה שמדובר במערכת קוד פתוח, דבר שמקל מאוד במציאת מתכנת ומפתח במידה וזקוקים לאחד, כל התפעול של המערכת, לאחר שלומדים אותה, הוא קל, מהנה ומזמין. אני מוצאת את עצמי מעצבת דפי נחיתה ואתרים במשך שעות על גבי שעות ופשוט נהנית מכל רגע! בנוסף, יש מאחורי וורדפרס קהילה של מיליוני משתמשים ומפתחים שממשיכים כל הזמן לחדש ולשפר אותה. בטווח הארוך – תודה/י לעצמך שבחרת בוורדפרס.

פידבקים שעושים לי טוב על הלב 💜

*חוות הדעת נכתבו באופן ציבורי בערוץ היוטיוב של ״מקום ברשת״ וניתן לקרוא אותן גם שם.

ההשקעה שלך

קורס בניית אתר ובלוג בוורדפרס

499 מחיר חד-פעמי, גישה לתכני הקורס ללא הגבלה
  • כל תכני קורס ״בניית אתר ובלוג בוורדפרס 2020
  • בונוס #1: הנחה בחברת האחסון יופרס
  • בונוס #2: תבניות הקורס להורדה
  • בונוס #3: 10 תבניות לדפי נחיתה
  • בונוס #4: זכאות לרכישת שעתיים ליווי אישי מקצועי במחיר מוזל
  • תמיכה אישית וייעוץ*

תשובות לשאלות שבוודאי עולות לך לקראת ההצטרפות לקורס

הקורס מוצע במחיר מוזל מקורסים דומים בשוק מאחר והוא כולל את תכני הוידאו בלבד, ואינו כולל תמיכה אישית ומענה על שאלות ספציפיות. הוא מתאים במיוחד לאנשים אוטודידקטיים שיודעים למצוא פתרונות ברשת.

ניתן לרכוש חבילת שיעורים פרטיים בתשלום נוסף.

התמיכה שמגיעה לך כחלק מהצטרפותך לקורס היא תמיכה טכנית בלבד.

דוגמה לבעיה טכנית עליה יינתן מענה: ״הסרטון בפרק מספר שתיים לא עולה״.

דוגמה לבעיה עליה לא יינתן מענה במסגרת התמיכה: ״אני רוצה להוסיף תוסף למכירת ספר דיגיטלי איך עושים זאת?״

מיד לאחר השלמת תהליך התשלום על הקורס בהצלחה ופתיחת חשבון במערכת, הקורס ייפתח בפנייך לצפייה חופשית

התמיכה הטכנית ניתנת באמצעות מיילים בלבד. ניתן לרכוש חבילת שיעורים פרטיים שיינתנו בצורה מקוונת אחד על אחד.

תכני הקורס הותאמו במיוחד למי שאין לו ידע קודם בבניית אתרים, אך בהחלט דרושה מידה מסויימת של אוטודידקטיות ויכולת למצוא פתרונות באינטרנט. לכל אחד מאיתנו יש חזון משלו לגבי האלמנטים והפיצ׳רים שאנחנו רוצים שיופיעו באתר שלנו, כך שבוודאי יהיו דברים שתרצו ליצור ולא תמצאו לכך סימוכין בקורס. על כן יש להצטרף אליו בידיעה שכנראה יהיו דברים שתצטרכו ללמוד בעצמכם בעזרת חיפוש בגוגל או בקבוצות דיון שונות. אם מהיכרות שלכם עם עצמכם אתם יודעים שתצטרכו מישהו שייקח אתכם צעד-צעד באופן אישי בכל שלב ושלב בבניית האתר, ניתן לרכוש חבילת ליווי אישי דרך ״ליאור ארמה ייעוץ וליווי״ שעובדת עם ״מקום ברשת״ בשיתוף פעולה ומציעה שיעורים פרטיים.

ניתן להיעזר בקבוצות פייסבוק המיועדות לתמיכה בנושאים כלליים בוורדפרס. בפרק האחרון של הקורס ישנם קישורים לקבוצות התמיכה.

רק רגע!

לפני שבונים אתר… כדאי לתכנן אותו.

איך מתכננים אתר?

בעזרת “חוברת תכנון אתר” אותה אפשר להוריד בחינם.

אגב, יכול להיות שבדף האחרון בחוברת מסתתר גם קוד קופון לרכישת הקורס😉

דילוג לתוכן