הגיע הזמן לשגר את הידע שלך לעולם

לומדים לבנות אתר ובלוג בוורדפרס:
שיעורי אונליין מחולקים לפרקים, לצריכה נוחה בזמנך הפנוי.

תכני הקורס:

מחיר הקורס

499 בעבורם מקבלים:
  • גישה מלאה לכל תכני הקורס
  • גישה לפורום תמיכה
  • שיעורים קצרים ללמידה נוחה ולא מעמיסה
  • מתאים למתחילים ללא צורך בניסיון קודם
  • הנחות ובונוסים למוצרים נלווים
  1. ייתכן ובמהלך הקורס דברים מסויימים לא יעבדו אצלך בדיוק כפי שהם נראים אצלי על המסך, וזאת משום שעולם האינטרנט הוא דינאמי ומשתנה וישנם עדכונים רבים של תבניות ותוספי וורדפרס באופן תדיר. בעוד תכני הקורס מתעדכנים בהתאם לשינויים גדולים שנעשים בתבניות/תוספים, מומלץ להגיע לקורס עם ידע בסיסי בשימוש בגוגל כדי לדעת למצוא פתרונות לבד ולהתקדם מעבר לתכני הקורס.
  2. רכישת הקורס אינה מקנה שעות תכנות אישיות ו/או ליווי פרטי. עם הרשמתך לקורס תיפתח לך גישה לפורום תמיכה הקשור לתכני הקורס, אך ייתכן ובחלק מהמקרים אאלץ לשלוח אותך לתמיכה של גורמים חיצוניים בהתאם לצורך.
  • ניתן לבקש החזר מלא על הסכום תוך 14 יום מהרכישה אם אינך מרוצה מהתוכן.
  • רכישת הקורס מקנה לך גישה אונליין לכל הפרקים, קטעי הוידאו והקבצים הקשורים אליו והגישה היא לכל החיים. כלומר, במידה ולא ביקשת החזר תוך 14 יום – תהיה לך הזכות לצפות בקורס תמיד, כל עוד הקורס באוויר. במידה והקורס יירד מהאוויר – תינתן לך גישה להורדת כל הקבצים והסרטונים למחשבך האישי.
  • רכישת הקורס אינה מקנה שעות תכנות אישיות ו/או ליווי פרטי.

נעים מאוד, מאיה.

בחמש השנים האחרונות אני עוסקת בבניית הדרכות וקורסים דיגיטליים המלמדים איך בונים אתרים במערכת וורדפרס המופלאה.

אני מזמינה אותך להצטרף לקורס הדגל שלי, שכולל ארבע שעות של תוכן שבסיומו יוצאים עם ידע נרחב ומקיף שיאפשר לך לבנות אתר אינטרנט עצמאי הכולל בלוג במערכת וורדפרס עם תוסף אלמנטור. אין צורך בידע קודם בבניית אתרים, בקורס נעבור על כל הצעדים הדרושים להעלאת אתר לאוויר!

מלבד הצד הטכני של בניית אתר/בלוג בוורדפרס, בקורס ניגע גם בנושאים הקשורים בעיצוב שיתנו לך השראה ורעיונות ליישום באתר שלך. בנוסף, נלמד איך מוסיפים ומנהלים ניוזלטר באתר, איך עובדים עם טפסים להגדלת רשימת התפוצה שלך, איך מתאימים את האתר למובייל ונעבור על נושאים של ניהול ותחזוק שוטף של האתר.

הידע שצוברים בקורס יוכל לסייע לך לבנות את האתר הפרטי שלך וגם יאפשר לך להתחיל לבנות אתרים/בלוגים/דפי נחיתה לאחרים ובכך לפתוח עולם חדש ומעניין של אפשרויות תעסוקה נוספות והרחבת ארגז הכלים האישי שלך.