ספר אלקטרוני:
75+ מתכונים מתקדמים למידג'רני

הידע והיכולות שלך במידג׳רני הולכים לעלות שלב!

מעל 75 מתכונים צבעוניים, שימושיים ומקוריים מחכים לך בספר האלקטרוני הבא, שיעזור לך להתמקצע באמנות הפרומפט קראפטינג וללמוד ליצור דברים מדהימים עם כלי הבינה המלאכותית הכי פופולרי בשנה האחרונה!

הספר כולל פרומפטים גמישים שניתן לשנות חלקים בהם בהתאם למה שדרוש לך, כדי ליצור תמונות מיוחדות לעסק שלך או לשימושך האישי.

מלבד 75+ הפרומפטים שמחכים לך בספר, יש בו גם קישורים למעל 270 פרומפטים נוספים, ובנוסף – רכישת הספר תקנה לך גישה לקורס אונליין מקיף ללימוד מידג’רני, כך שאם עוד אין לך ניסיון בתחום – אני מציעה one stop shop: קורס וידאו מקיף שילמד אותך הכל –  החל מהשלבים הראשונים במידג’רני, וספר אונליין שישמש אותך בשלב ההתמקצעות בכתיבת הפרומפטים!

מאז צילום הסרטון הספר שודרג והוא כולל מעל 75 פרומפטים (ולא 60 כפי שמצויין בוידאו)

מה זה הספר הזה?

״75+ מתכונים מתקדמים למידג׳רני״ הוא ספר אלקטרוני הכולל מעל 75 פרומפטים שניתן להשתמש בהם במידג׳רני (או בכל כלי בינה מלאכותית אחר של יצירת תמונות מהנחיות טקסטואליות).

הפרומפטים שמוצגים בספר הם פרומפטים ״גמישים״: ניתן לקחת אותם ולהתאים לצרכים שלך. הפרומפטים מורכבים ממספר ביטויים קבועים, לצד חלקים חסרים שעליך להשלים, בהתאם למה שדרוש לך או ככל העולה על רוחך. ניתן גם להשתמש בכלי ChatGPT כדי להשלים את הפרומפטים במידה ונגמרו לך הרעיונות או כדי לקבל רעיונות שייתכן ולא היית חושבת עליהם לבד (ישנה דוגמה לגבי אופן השימוש בצ׳אט כדי להשלים את הפרומפטים).

אילו סוגי פרומפטים יש בספר?

פוסטרים לעיצוב הבית והמשרד

מגוון פרומפטים ליצירת תמונות מעניינות, מקוריות ויחידות במינן שניתן להדפיס ולתלות בבית או במשרד!

התמונה למעלה נוצרה בעזרת פרומפט מס' 27 בספר

דמויות לסרטוני אנימציה ולספרי ילדים

פרומפטים שבעזרתם ניתן ליצור דמויות מעלפות לספרי ילדים או לסרטוני אנימציה שניתן לקחת לאנימטורים כדי להפיח בהן חיים

התמונה למעלה נוצרה בעזרת פרומפט מס' 10 בספר

דמויות עם הבעות פנים שונות

בספר מחכה לך פרומפט מיוחד במינו שבעזרתו אפשר ליצור דמות אחת עם מגוון הבעות פנים!

התמונה למעלה נוצרה בעזרת פרומפט מס' 61 בספר

השראה לעיצוב הבית

נלמד איך ליצור תמונות ריאליסטיות של חללים שונים בבית, להשראה לקראת שיפוץ חדר קיים או עיצוב דירה חדשה, לשימוש אנשים פרטיים או מעצבי פנים

התמונה למעלה נוצרה בעזרת פרומפט מס' 18 בספר

תמונות לפרסומים ברשתות החברתיות

בספר מחכים לך מגוון פוסטים שבעזרתם אפשר ליצור תמונות מיוחדות ומקוריות לפרסומים ברשתות החברתיות

התמונה למעלה נוצרה בעזרת פרומפט מס' 9 בספר

אלמנטים למשחקי מחשב

נלמד ליצור תמונות רקע ודמויות למשחקי מחשב או משחקי רשת

התמונה למעלה נוצרה בעזרת פרומפט מס' 15 בספר

עיצוב מוצרים

פרומפטים שיעזרו לך ליצור דוגמאות לצעצועי ילדים, רהיטים מיוחדים ופריטי לבוש

התמונה למעלה נוצרה בעזרת פרומפט מס' 57 בספר

השראה לצילומי סטילס

נלמד ליצור תמונות שיהוו השראה לקראת ימי צילום, כמו אופן הצבת התאורה, סוגי בדים שמצטלמים בצורה מיוחדת, דוגמאות לצילום מוצרים ועוד

התמונה למעלה נוצרה בעזרת פרומפט מס' 12 בספר

רקעים ותמונות סטוק

מגוון פרומפטים ליצירת רקעים ותמונות סטוק לאתרי אינטרנט, דפי נחיתה, פרסומות אונליין, ברושורים ופרסומים מודפסים

התמונה למעלה נוצרה בעזרת פרומפט מס' 60 בספר

עיצוב חולצות

פרומפטים שבעזרתם ניתן ליצור עיצובים להדפסה על חולצות לפי ביטויים מדוייקים לקבלת פרינטים מקוריים

התמונה למעלה נוצרה בעזרת פרומפט מס' 24 בספר

עיצוב לוגו

בספר מחכה לך פרומפט ליצירת לוגו משניתן בהמשך לקחת למעצב גרפי ליצירת גרסה וקטורית שלו. בנוסף, בעמוד של פרומפט זה ישנו קישור לכתבה עם 50 פרומפטים נוספים ליצירת לוגואים מסוגים שונים 

התמונה למעלה נוצרה בעזרת פרומפט מס' 20 בספר

מוקאפים

בדומה לפרומפט של הלוגו, ישנו פרומפט שיעזור לך ליצור מוקאפ להדגמת מוצר דיגיטלי או פיזי, וגם בעמוד של פרומפט זה ישנו קישור לכתבה עם מגוון מוקאפים נוספים מסוגים שונים.

התמונה למעלה נוצרה בעזרת פרומפט מס' 44 בספר

תמונות נלוות לכתבות

מגוון רעיונות לפרומפטים ליצירת תמונות נלוות מיוחדות ביותר לכתבות באינטרנט, לפוסטים ברשתות חברתיות או כתבות מגזין מודפסות

התמונה למעלה נוצרה בעזרת פרומפט מס' 42 בספר

עיצוב קולקציית בגדים ותחפושות

עם מידג'רני אפשר לקבל השראה מטורפת ליצירת קולקציית בגדים שלמה, ובספר מחכה לך פרומפט שמוקדש זה, וגם פרומפט שיעזור לך לקבל רעיונות לתחפושות מטריפות!

התמונה למעלה נוצרה בעזרת פרומפט מס' 59 בספר

אייקונים

נלמד איך בעזרת פרומפט אחד אפשר לייצר מגוון אייקונים לשימוש כחלק משפה עיצובית לאתר, לדפי נחיתה, לפוסטים ברשתות החברתיות וכו'

התמונה למעלה נוצרה בעזרת פרומפט מס' 50 בספר

מתכונת ועלות הספר

קורס מידג'רני למתחילים - מתנה!

רכישת הספר האלקטרוני מקנה לך גם גישה לקורס אונליין שילמד אותך את כל הצעדים הבסיסיים לעבודה עם מידג’רני, כך שהספר מתאים גם למי שאין ניסיון. לומדים בקורס איך משתמשים במידג’רני, ולאחר מכן עוברים לקרוא את הפרומטים המתקדמים בספר ומתחילים להתמקצע בתחום!

פרקי הקורס:

פרק מס’
נושא
1
איך נרשמים למידג’רני
2
כתיבת פרומפט והסבר על המושגים הבסיסיים
3
עבודה בשרת פרטי ושימוש בפרמטרים
4
פרמטר ה-seed
5
משקלים ופרמטרים מתקדמים
6
יצירת פרומפט המבוסס על תמונה
7
בדיקת מצב חשבון במידג’רני
8
הבדלים בין גרסה 4 ל-5
9
מה חדש בגרסה 5.1
10
מה חדש בגרסה 5.2
11
אריחים (Tiles) ומה אפשר לעשות איתם
12
הוצאת פרומפט מתמונה
13
יצירת דפי צביעה במידג’רני
14
החלפת פנים – Face Swap
15
יצירת תמונה בהמשכים על-ידי כפתורי החצים (Outpainting)
16
סטייל רפרנס – sref
17
יצירת דמויות עקביות – cref
18
יצירת סגנון ייחודי – Style Tuner
19
אתרים מומלצים להמשך למידה והתמקצעות
20
מדריך מקיף על Leonardo AI – כלי אלטרנטיבי עם אופציית התנסות חינם
21
מדריך על פיירפליי – כלי אלטרנטיבי מובנה בתוך פוטושופ

מה הקוראים חושבים על הפרומפטים בספר?

הי, אני פנסיונרית בת 70 שמתוודעת לראשונה לבינה מלאכותית. התחלתי להתנסות במידג'רני דרך ניסוי וטעיה, ואף יצרתי מספר תמונות נחמדות. והנה גיליתי את המדריך שלך. הוא נפלא ופותח המון מחשבה והזדמנויות לעוד רעיונות מעבר לפרומט שיצרת. פשוט פותח את הראש (שהוא כבר קצת חלוד...) גם הקישורים שהוספת בסוף הספר נהדרים. בסך הכל את עשית עבודה נפלאה ומקווה להמשך למידה איתך גם בעתיד.
צופיה יועד
חידשת לי המון וזה דחף לעשיה והתנסות בתחום
ברק פוליבודדה
אני חדש בנושא ופגשתי בפרומפטים מושגים מעניינים של סגנונות ופרמטרים שלא הכרתי. אני משתמש במידג'רני כדי להביא ציורים ודפי צביעה לנכדים שלי וזה Win win situation. תודה לך מאיה היקרה ואשמח להמשיך ללמוד ממך דברים חדשים. תודה, איתן
איתן יהב
היי מאיה, תודה על חוויה מהנה ומלמדת. אתגר הפרומפטים שיזמת היה כמו מכון כושר בוטיקי לאימון כתיבת פרומפטים. את הרוב הרצתי מספר פעמים - פעם ראשונה הרצתי את ההנחיה המדויקת כפי שהצגת אותה ואז ערכתי בכדי לנסות ולאתגר את עצמי ואת מידג'. תודה על היוזמה, ההסברים המורחבים ובכלל על כל המידע שאת חולקת בנדיבות בקבוצה וביוטיוב המצוין שלך 🙂
מאיה אלאב נחשון
היי , זה היה בית ספר נהדר להכרת מושגים חדשים , אופציות שלא חשבתי בעצמי והתנסות מאוד חשובה עם כלי AI נוספים. זה נתן אפשרות לסוג של התמחות נהדרת בתום
ברכה
תודה רבה מאיה על ההזדמנות ועל ההשקעה. בעזרתך נחשפתי לפרומפטים המכילים ביטויים ורעיונות שונים ומגוונים, והגעתי לתוצרים מרהיבים. כמובן שהשיתוף של חברי-הקבוצה תרם אף הוא. תודה רבה.
מ.נ
מאוד נהניתי, הכרתי המון סגנונות וביטויים חדשים ועקבתי בקבוצה אחר התוצרים של האחרים כדי לקבל השראה. מודה לך מאוד, שמחתי להיות שותף חצי שקט בדרך ומקווה שיהיו עוד אתגרים מעניינים כאלה בעתיד 🙂
שובל אביטוב
הופעת לי פתאום בסבב החיפושים, בדיוק בזמן כשחיפשתי חומר על מידג׳רני. למדתי ממך את החשיפה הראשונה על מידג׳רני ולרגע קטן ומתמשך גילית לי את עולם ה AI. עולם גדול מרהיב ועצום נפתח לי פתאום כשיכולתי להתנסות בפורמפטים השונים שכל פרומפט יצר. ללא ידע קודם בזכותך הגעתי ליכולות גבוהות, אז תודה רבה לך, אמשיך לעקוב אחריך, על החדשנות וההנגשה והפשטות שלך.
אסנת הראל

היי, אני מאיה

נעים מאוד!

התחלתי כמדריכה אונליין לבניית אתרים ונכסים דיגיטליים, ובתחילת 2023 ביצעתי “שיפט” לעבר הדרכות בנושאי בינה מלאכותית בכלל ומידג’רני ו-ChatGPT בפרט.

הקסם, המיסתוריות, החדשנות והכיף שבעבודה עם כלי הבינה המלאכותית כבשו אותי, ובאופן טבעי מיד לקחתי את הידע שצברתי (וממשיכה לצבור) לכדי הדרכות אונליין והעברת הידע לקהל הרחב.

בחודש ינואר פירסמתי הדרכה מקיפה על מידג’רני המשמשת את כל מי שרוצה ללמוד איך עובדים עם הכלי המדהים הזה, ולאחר מכן המשכתי לצבור ידע וניסיון וכחלק מהרצון ללמד אחרים איך להוציא ממידג’רני את המירב, יצרתי את הספר הזה. אני מאמינה בכל לבי שהפרומפטים שלומדים ליצור בעזרתו זה ישמשו את כל מי שמעוניין ללמוד על מושגים, רעיונות חדשים ושיטות מתקדמות לכתיבת פרומפטים. אם מידג’רני הוא כלי שמעניין אותך ללמוד לעומק, זה הספר בשבילך.

שאלות ותשובות

לחיצה כאן תוביל אותך לאתר הקורסים של מקום ברשת ששם ניתן לרכוש את הספר. הספר נמכר במתכונת של קורס אונליין כאשר באחד הפרקים ניתן לצפות בספר, ובפרק אחר מחכים לך כל השיעורים של קורס מידג’רני המקיף.

מאחר ומדובר בספר אלקטרוני, הצפייה והעיון בו נעשים בצורה מקוונת בלבד. לאחר הרכישה, ניתן לצפות בספר בצורת FlipBook – שמאפשר עיון בטקסט, צפייה בתמונות המלוות את הספר וכן לחיצה על הקישורים שבתוכו בצורה נוחה ופשוטה.

בנוסף, רכישת הספר תקנה לך את האפשרות להוריד קובץ אינדקס מסוג PDF ובו תקציר של כל הפרומפטים כך שניתן יהיה להעתיק ולהדביק אותם ישירות למידג’רני, או להדפיס אותם כחוברת ולכתוב הערות אישיות מההתנסות שלך בשימוש בפרומפטים.

בהחלט!

רכישת הספר מקנה לך גם גישה לקורס אונליין מקיף שמלמד את כל הצעדים לעבודה עם מידג’רני!

במידה ואין לך ניסיון עם הכלי הזה, ניתן להתחיל מהקורס, ולאחר שלומדים לעבוד עם מידג’רני אפשר לקרוא את הספר כדי להתמקצע בצורה מעמיקה יותר בכתיבת פרומפטים וכדי לקבל רעיונות לתמונות שאפשר ליצור עם הכלי המדהים הזה.

בהחלט!

הפרומפטים מתאימים לכל כלי שהופך הנחיות טקסטואליות לתמונות, כמו לאונרדו, פיירפליי, סטייבל דפיוז’ן ועוד.

רכישת הספר מקנה לך גישה לצפייה בתוכן הספר ובתכני הקורס בלבד, וכן תמיכה טכנית. תמיכה טכנית משמעותה סיוע במקרים בהם אחד הסרטונים בקורס לא מתנגנים, או שתוכן הספר לא נפתח לך, או שאין לך אפשרות להיכנס לחשבון שלך. רכישת הספר אינה כוללת הדרכות פרטיות או שיעורים פרטיים על מידג’רני.

דוגמאות לתמונות שנוצרו בעזרת Dall-E 3 מהפרומפטים בספר

הספר נקרא “75+ מתכונים מתקדמים למידג’רני” אך ניתן להשתמש בפרומפטים גם בכלי בינה מלאכותית אחרים כמו דאלי, לאונרדו, אידאוגרם וכו’. כל הדוגמאות בדף זה נוצרו עם מידג’רני, מלבד התמונות הבאות שנוצרו עם דאלי 3:

דילוג לתוכן