10 מתכונים מתקדמים למידג'רני!

איזה כיף, הגעת לאתגר הכי מיוחד וחדשני שיש! וכן אני לגמרי אובייקטיבית ולא מגזימה בכלל 😉

אם מעניין אותך ללמוד טכניקות מתקדמות ליצירת גרפיקה בכלי ה-AI הכי מדובר ופופולרי בעולם כרגע, מידג’רני, הגעת למקום הנכון!

מה זה האתגר הזה?

“10 מתכונים מתקדמים למידג’רני” הוא ניוזלטר יומי וחינמי שיישלח אליך למייל במשך עשרת הימים הקרובים.

בכל מייל יחכה לך פרומפט חלקי, או כמו שאני קוראת לו – “מתכון” למידג’רני:

הפרומפט יכלול מילים וביטויים קבועים לצד חלקים שיהיה עליך למלא בעצמך ויופיעו בתוך סוגריים מרובעים (יש דוגמה מפורטת בהמשך הדף לפרומפט כזה). לאחר השלמת החסר וברגע שיש לך פרומפט מוכן, זה הזמן לעבור למידג’רני, לשגר את הפרומפט ולהתרשם מהתוצרים.

מה המטרה של האתגר?

הפרומפטים יעזרו לך ללמוד יותר לעומק איך עובדים עם מידג’רני ולקבל רעיונות למושגים וביטויים שאולי לא הכרת. המטרה היא להתמקצע באמנות ה-prompt crafting – “מלאכת כתיבת פרומפטים”.

הפרומפטים שיישלחו אליך במסגרת האתגר יהיו בנושאי עיצוב מוצר, עיצוב הבית, עיצוב תמונות לבלוג, עיצובים לספרים, יצירת חומרים לעסקים ועוד.

הנה כמה מהתוצרים שיצרתי בעזרת "מתכונים" למידג'רני

(יש ללחוץ על התמונה כדי לצפות בה באיכות גבוהה)

איך עובדים עם הפרומפטים שמקבלים במייל?

מה עושים אחרי שמקבלים מייל עם פרומפט?

אז התחלת את האתגר וקיבלת מייל עם “מתכון”, כלומר פרומפט חלקי. איך ממלאים את החסר?

ובכן… כיד הדמיון החופשי שלך כמובן, או בעזרת ChatGPT שמניסיון יכול לייצר פרומפטים מדהימים למידג’רני ולספק רעיונות לביטויים שייתכן ולא היינו חושבים עליהם בעצמנו.

בסרטון הבא ישנו הסבר לפרומפט כזה ומה עושים איתו.

מה עושים עם התוצרים?

הו! טוב ששאלת.

את התוצרים אפשר כמובן לשמור לעצמך לשימוש האישי שלך, אבל אני ממליצה להצטרף לקבוצת הפייסבוק הסגורה של משתתפי האתגר ולשתף שם את התמונות הכי מיוחדות שיצאו לך! בצורה כזאת כולנו יכולים ללמוד אחד מהשני, לראות דוגמאות נוספות לפרומפטים ולקבל המון השראה.

את ההזמנה לקבוצה מקבלים במייל הראשון עם הרשמתך לאתגר.

היי, אני מאיה

נעים מאוד!

התחלתי כמדריכה אונליין לבניית אתרים ונכסים דיגיטליים, ובתחילת 2023 ביצעתי “שיפט” לעבר הדרכות בנושאי בינה מלאכותית בכלל ומידג’רני ו-ChatGPT בפרט.

הקסם, המיסתוריות, החדשנות והכיף שבעבודה עם כלי הבינה המלאכותית כבשו אותי, ובאופן טבעי מיד לקחתי את הידע שצברתי (וממשיכה לצבור) לכדי הדרכות אונליין והעברת הידע לקהל הרחב.

בחודש ינואר פירסמתי הדרכה מקיפה על מידג’רני המשמשת את כל מי שרוצה ללמוד איך עובדים עם הכלי המדהים הזה, ולאחר מכן המשכתי לצבור ידע וניסיון וכחלק מהרצון ללמד אחרים איך להוציא ממידג’רני את המירב, יצרתי את האתגר הזה. אני מאמינה בכל לבי שהפרומפטים שלומדים ליצור באתגר זה ישמשו את כל מי שמעוניין ללמוד על מושגים, רעיונות חדשים ושיטות מתקדמות לכתיבת פרומפטים. אם מידג’רני הוא כלי שמעניין אותך ללמוד לעומק, זה האתגר בשבילך.

רוצה להתחיל לשפר את מיומנות כתיבת הפרומפטים שלך?

מה משתתפי האתגר אומרים עליו?

חידשת לי המון וזה דחף לעשיה והתנסות בתחום
ברק פוליבודדה
שלום מאיה ושלום לחברים שהשתתפו באתגר, כפי שהצגתי את עצמי כשנרשמתי לאתגר, אני גימלאי, ולכן יש לי יותר זמן פנוי לנסות אתגרים שמעניינים אותי. אני התוודעתי לראשונה לערך של AI דרך הזום של אשר קרימולובסקי, שהרבה גימלאים מכירים דרךך הזום מתקופת הקורונה ושממשיך עד היום. כשרציתי להכיר יותר את התחום, הגעתי אלייך, ל "מקום ברשת" וצפיתי בהדרכה שלך וניסחפתי. אני ממש נהנה, ומוצא את עצמי מקדיש זמן בנושא. אני חדש בנושא ופגשתי בפרומפטים של האתגר, מושגים מעניינים של סגנונות ופרמטרים שלא הכרתי. אני משתמש במידג'רני כדי להביא ציורים ודפי צביעה לנכדים שלי וזה Win win situation. תודה לך מאיה היקרה ואשמח להמשיך ללמוד ממך דברים חדשים. תודה, איתן
איתן יהב
היי מאיה, תודה על חוויה מהנה ומלמדת. אתגר הפרומפטים שיזמת היה כמו מכון כושר בוטיקי לאימון כתיבת פרומפטים. את הרוב הרצתי מספר פעמים - פעם ראשונה הרצתי את ההנחיה המדויקת כפי שהצגת אותה ואז ערכתי בכדי לנסות ולאתגר את עצמי ואת מידג'. תודה על היוזמה, ההסברים המורחבים במייל ובכלל על כל המידע שאת חולקת בנדיבות בקבוצה וביוטיוב המצוין שלך 🙂
מאיה אלאב נחשון
היי , זה היה בית ספר נהדר להכרת מושגים חדשים , אופציות שלא חשבתי בעצמי והתנסות מאוד חשובה עם כלי AI נוספים. זה נתן אפשרות לסוג של התמחות נהדרת בתום
ברכה
תודה רבה מאיה על ההזדמנות ועל ההשקעה. בעזרתך נחשפתי לפרומפטים המכילים ביטויים ורעיונות שונים ומגוונים, והגעתי לתוצרים מרהיבים. כמובן שהשיתוף של חברי-הקבוצה תרם אף הוא. תודה רבה.
מ.נ
הצטרפתי יחסית בהתחלה (מייל 4) בעקבות המלצה של קולגה, ומהמייל הראשון ממש התחברתי לזה. מודה שלקראת הסוף לא היה לי ממש זמן למשחקים (עבודה וזה) אבל כן הקפדתי לפתוח את כל המיילים ולקרוא את כל ההסברים שלך.. מהמעט שכן ג'ינרטטי, מאוד נהניתי, הכרתי המון סגנונות וביטויים חדשים ועקבתי בקבוצה אחר התוצרים של האחרים כדי לקבל השראה. מודה לך מאוד על האתגר הזה, שמחתי להיות שותף חצי שקט בדרך ומקווה שיהיו עוד אתגרים מעניינים כאלה בעתיד 🙂
שובל אביטוב
הופעת לי פתאום בסבב החיפושים, בדיוק בזמן כשחיפשתי חומר על מידג׳רני. למדתי ממך את החשיפה הראשונה על מידג׳רני ואז פתאום הגיע האתגר של פרומפט בכל יום. ולרגע קטן ומתמשך גילית לי את עולם ה AI. עולם גדול מרהיב ועצום נפתח לי פתאום כשיכולתי להתנסות בפורמפטים השונים שכל פרומפט יצר. ללא ידע קודם בזכותך הגעתי ליכולות גבוהות, אז תודה רבה לך, אמשיך לעקוב אחריך, על החדשנות וההנגשה והפשטות שלך.
אסנת הראל

כל הזכויות שמורות למקום ברשת. אין לשנות, לשכתב, להוסיף, להעתיק, לצלם, לפרסם, להציג בפומבי, להפיץ, למסור לצד שלישי או לעשות כל שימוש אחר, מסחרי או לא מסחרי, בכל חלק מן האתר בלא קבלת הסכמתם המפורשת של בעלי הזכויות בתכנים ו/או בקבצים, לפי העניין בכתב ומראש

דילוג לתוכן