20

נקודות שחשוב ליישם
בדף הנחיתה שלך

בעולם האינטנסיבי והמהיר של היום, קשה מאוד לתפוס את עין הגולש ועוד יותר קשה לגרום לו לקרוא את כל מה שיש לנו להגיד, להחליט שההצעה שלנו מספיק מעניינת אותו ולבצע פעולה בדף הנחיתה שלנו.

בצ׳קליסט הבא אני לוקחת אותך יד ביד ומוליכה אותך לעבר 20 נקודות שחשוב לסמן עליהן ״וי״ בדף הנחיתה שלך – גם מבחינת התוכן עצמו וגם מבחינת העיצוב.

את החוברת של הצ׳קליסט אני ממליצה לשמור במקום נגיש על המחשב, ואת דף הצ׳קליסט המקוצר שמופיע בסוף החוברת אני ממליצה להדפיס ולעבוד לפיו בזמן שעובדים על דף הנחיתה.

המטרה היא שבסיום סימון ״וי״ על כל הסעיפים בצ׳קליסט, דף הנחיתה שלך יקבל את ה״טוויסט״ שהיה זקוק לו ויעזור לך לקבל הרבה יותר פניות והמרות!

צ׳קליסט לשיפור דף נחיתה
צ׳קליסט לשיפור דף נחיתה

הקובץ שיעזור לך להוציא לאוויר העולם דף נחיתה מווווושלם! 🐄

הנה מה שלומדים לעשות בעזרת הצ׳קליסט:

ובנוסף, הקובץ כולל גם:

תשובות לשאלות שייתכן ועולות לך לראש:

בהחלט!

למי שעוד אין דף נחיתה בפועל, הצ׳קליסט יעזור להבין איך להתחיל לכתוב את התכנים ואיך לגשת לנושא העיצוב שלו, מבחינת בחירת התמונות, הכנתן לווב, האלמנטים שכדאי להכניס לדף ועוד. אני חושבת שמי שמתעתד לבנות דף נחיתה יצליח לעשות זאת בצורה הרבה יותר מהירה עם הצ׳קליסט מאחר וכל המידע הדרוש יהיה לך כבר מול העיניים!

בטח!

הצ׳קליסט ייתן לך נקודות לעבור עליהן בדף הנחיתה שלך כדי לוודא שהוא כולל את כל האלמנטים החשובים, למשל – שהוא לא ״כבד״ מדי מבחינת נפח העמוד, שהאלמנטים מסודרים בצורה נכונה בדף ושהגולש מקבל את החווייה המלאה, השלמה והיעילה ביותר גם מבחינת התכנים וגם מבחינת הנראות.

מאוד פשוט!

לאחר שליחת הפרטים, קובץ ה-PDF של הצ׳קליסט ינחת אצלך בתיבת האימייל (זה יכול לקחת כמה דקות אז יש להיאזר בסבלנות).

בנוסף, ניתן יהיה להוריד אותו ישירות מהעמוד אליו אעביר אותך בסיום מילוי הטופס.

אחרי שמורידים את הקובץ למחשב, אפשר לקרוא את הסעיפים וההסברים בצ׳קליסט ישירות במחשב או במובייל. כדי לעבוד בצורה יעילה עם הצ׳קליסט הוספתי לקובץ עמוד להדפסה ובו מצויינות רק כותרות הסעיפים של הצ׳קליסט (ללא ההסברים) כדי שיהיה אפשר להדפיס ולסמן בעט כל נקודה שטופלה. חבל להדפיס את כל החוברת – הרי אנחנו בעד שמירה על כדור הארץ, לא?

בקיצור – קוראים את ההסברים על כל סעיף דרך המחשב ומדפיסים רק את הצ׳קליסט עצמו.

הקובץ המוצע להורדה בעמוד זה כולל את הצ׳קליסט בלבד, אבל אם יש לך צורך בקורס שמלמד איך בונים דפי נחיתה יש לי קורס שבנוי בדיוק לפי הסעיפים בצ׳קליסט ומתאים למי שהוריד אותו ועוד לא בנה לעצמו דף נחיתה ולא יודע איך עושים זאת. כל הפרטים על הקורס יופיעו בדף התודה לאחר מילוי הפרטים.

אגב, בקורס נלמד לבנות בדיוק את דף הנחיתה הזה, שנמצא ממש עכשיו מול העיניים שלך 🙂

ממש לא! הנקודות בצ׳קליסט הן כלליות ואינן מתייחסות לבניית דף נחיתה במערכת ספציפית.

אז לאן לשלוח לך את הצ׳קליסט?

צ׳קליסט לשיפור דף נחיתה

מי אני ולמה יצרתי את הצ׳קליסט הזה?

יו, אנחנו עוד לא מכירים?

אז אני מאיה, הבעלים של אתר ״מקום ברשת״ שמשמש כמרחב לימודים עצמאי לבעלי עסקים. לצד ההדרכות הרבות שאני מפרסמת באתר, שרובן בנושא בניית אתרים, אני מציעה גם מספר חוברות וקבצים להורדה שיצרתי במשך השנים. כל ״חינמון״ כזה, כפי שאני נוהגת לקרוא לו, דורש ממני לבנות דף נחיתה ייחודי וייעודי עבורו כדי לעודד גולשים להוריד אותו למחשב ולתת להם להבין מה הם עומדים לקבל בקובץ.

עם השנים יצרתי לעצמי ״תכנית עבודה״ אישית, מין תכנות כזה בראש שלי שכבר באופן אוטומטי גורם לי לבנות, לכתוב ולעצב את דפי הנחיתה שלי בצורה מהירה ויעילה – והתוצאות לא מאחרות להגיע.

הרעיון ליצירת הצ׳קליסט הזה הגיע אחרי שהבנתי שהמידע שצברתי בראש על בניית דפי נחיתה עשוי לעזור לבעלי עסקים נוספים בבניית דפי הנחיתה שלהם – וזהו התוצר שאני מציעה כאן להורדה בדף הנחיתה הזה 🙂

כל מה שאני עושה באופן אוטומטי בבניית דפי הנחיתה האישיים שלי – העלתי על הכתב בקובץ הצ׳קליסט כדי להעביר את הידע הלאה. אני באמת מאמינה שהצ׳קליסט יעזור לך ליצור דפי נחיתה יעילים וטובים יותר.

אז לאן לשלוח לך את הצ׳קליסט?

צ׳קליסט לשיפור דף נחיתה

לאן לשלוח לך את הצ׳קליסט?

כל הזכויות שמורות למקום ברשת. אין לשנות, לשכתב, להוסיף, להעתיק, לצלם, לפרסם, להציג בפומבי, להפיץ, למסור לצד שלישי או לעשות כל שימוש אחר, מסחרי או לא מסחרי, בכל חלק מן האתר בלא קבלת הסכמתם המפורשת של בעלי הזכויות בתכנים ו/או בקבצים, לפי העניין בכתב ומראש

דילוג לתוכן